Oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarından biri olan Assasin's Creed Valhalla'nın 37 dakikalık oynanış videosu internete sızdırıldı.

Ubisoft‘un geliştirdiği ve milyonlarca oyuncunun göz bebeği haline gelen Assassin’s Creed Valhalla‘nın 30 dakikalık ve 7 dakikalık oynanış videoları internete sızdırıldı. Oyuncuların en çok beklediği oyunlardan birisi olan Assasin’s Creed Valhalla, sızdırılan toplam 37 dakikalık videolar sayesinde tamamıyla karşımıza çıktı.

Ubisoft adlı video oyunu geliştiricisinin 12 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştireceği Ubisoft Forward isimli etkinlikte tanıtılacak olan Assasin’s Creed Valhalla, bir çok video platformunda sızdırıldı. Oyunun videoları her ne kadar video platformlarında yayılmaya başlansa da Ubisoft, bu videolara karşı adeta bir savaş açarak tüm platformlardan kaldırtmaya başladı.

Videoları şuanda YouTube ve çeşitli video platformları üzerinden seyredebilseniz de ilgili videolar telif hakkı sebebiyle kaldırılabiliyor. 30 dakikalık oynanış videosunu şuan için YouTube platformunda bulabilsek de, diğer 7 dakikalık video telif hakkı sebebiyle her yerden kaldırıldı. Fakat siz yine de küçük bir araştırma ile video platformları üzerinden ilgili videolara ulaşabiliyorsunuz. Ubisoft’un yaklaşık 4 gün sonraki Ubisoft Forward adlı etkinlikte izleyicilere sunacağı videolar, böylelikle ortaya çıkmış oldu.

İlgili İçerik  2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu

Red Dead Redemption 2‘yi andıran oyunun sızdırılan videosu, maalesef çok da kaliteli bir görüntü değil. Fakat videoya baktığımızda 30 dakikalık oldukça kaliteli bir oynanış videosu görebiliyoruz. Grafikler, oynanış ve karakterler genel olarak oldukça iyi görünse de, bazı oyuncular oyunu pek de iyi karşılamadı.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz zamanlarda Crysis’in Remastered versiyonunun tanıtım videosu da sızdırılmıştı ve oyuncular oldukça kötü tepkiler göstermişti. Size aktardığımız haberimizdeki gibi Crytek şirketi, oyunun beğenilmemesi sebebiyle oyunun tanıtımını da ertelemiş, oyunun daha da kaliteli hale getirildikten sonra tanıtılacağını açıklamıştı. Şimdi de aynı senaryo Assasin’s Creed Valhalla için yaşanabilir.

Ayrıca bir diğer haberimizde sizlere aktardığımız gibi Ubisoft Forward etkinliğinde Assasin’s Creed Valhalla oyunu tanıtılırken, etkinliğe katılan kişilere 269 TL değerindeki Watch Dogs 2 de ücretsiz olarak verilecek.

Bir önceki yazımız olan YouTube Videoları Ne Kadar İnternet Harcıyor? başlıklı makalemizde Ne Kadar İnternet Harcar, Video ve Video Ne Kadar İnternet Harcıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın