Connect with us


Film Haberleri

Aquaman 2 Geliyor: Korku İçerikli Bir Film Olabilir

DC Comics’in aynı isimli karakterinden sinemaya uyarlanan ve gişe rekorları kıran Aquaman, ortaya çıkan bilgilere göre korku içerikli 2. filmiyle karşımıza çıkacak.

Zaman:

Tarih:

Aquaman 2 Geliyor: Korku İçerikli Bir Film Olabilir

DC Comics‘in aynı isimli karakterinden sinemaya uyarlanan ve dünya çapında milyonlarca kişinin beğenisini toplayan Aquaman, DC sinematik evreninin en başarılı filmlerinden biri diyebiliriz. Ülkemizde de 1 milyondan fazla kişi tarafından seyredilerek dünya çapında büyük bir gişe başarısı yakalayan film, yapılan resmi açıklamalara göre önümüzdeki yıllarda oldukça ilgi çekici devam filmiyle karşımıza çıkacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre Aquaman’in 2. filmi için detaylar da verildi. 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona gireceği söylenen Aquaman 2, filmin yönetmeni James Wan tarafından yapılan açıklamalarla yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Milyonlarca kişinin Aquaman 2 hakkında yönelttiği soruları yanıtlayan yönetmen James Wan, filmin korku ögeleri de içereceğini açıklayarak hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

İlk filmi 1 milyar dolardan fazla hasılat elde eden Aquaman filmi, devam filmi olan Aquaman 2’de korku ögeleri bulunduracak ve oldukça farklı bir konsepte dönüşebilecek. Her ne kadar DC sinematik evrenini birçok filmi hayal kırıklığı yaratsa ve gişede çok büyük bir gelir elde edemese de, Aquaman bunların dışındaydı. Markanın en önemli yapımlarından biri olan Aquaman’in 2. filminin çalışmalarına başlandığı, 2019 yılında Warner Bros. tarafından yapılan açıklamalarda söylenmişti.

Benzer içerik:  Efsane Misfits Dizisi Netflix'e Geliyor
Aquaman 2 Geliyor: Korku İçerikli Bir Film Olabilir DC Comics'in aynı isimli karakterinden sinemaya uyarlanan ve gişe rekorları kıran Aquaman, ortaya çıkan bilgilere göre korku içerikli 2. filmiyle karşımıza çıkacak.

Araya salgının girmesi filmin yapılma aşamasının ertelenmesine sebep oldu. Bu sebeple yakın bir zamanda gelmesi beklenen Aquaman 2’nin 2022 yılının Aralık ayında gelmesi kararlaştırıldı. Milyonlarca kişinin merakla beklediği devam filminin ne kadar hasılat yapacağı oldukça merak ediliyor. Bakalım DC sinematik evreninin gidişatını oldukça iyi yönde etkileyen Aquaman’in devam filmi de sinemalarda iyi bir yer edinebilecek mi…

Konu hakkındaki çıkan tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir