Connect with us


Teknoloji Haberleri

Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye’de Satışa Çıktı

Teknoloji devi Apple’ın yeni akılı saat modelleri Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Türkiye’de satışa sunuldu. Cihazların Türkiye fiyatı da böylelikle belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye Fiyatı

Dünya devi teknoloji şirketi Apple, ürün yelpazesini hızla genişletmeye ve dünyanın dört bir yanında pazarlamaya devam ediyor. Teknoloji alanında lider şirketlerden olan ve 2 trilyon dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en değerli şirketleri arasında bulunan Apple, geçtiğimiz zamanlarda tanıttığı yeni akıllı saat modelleri Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE‘yi satışa sundu.

Oldukça dikkat çeken özellikleriyle geçtiğimiz günlerde tanıtılan Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, oldukça şık tasarımıyla şimdi Türkiye’de satışa sunuluyor. Öncelikle 2 cihaza da baktığımızda bir akıllı saatten bekleyebileceğiniz birçok özelliği bizlere sunduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geleceği belli olan cihaz, Apple online mağazasında yayınlanmıştı. Şimdi ortaya çıkan resmi bilgilere göre, 2 akıllı saat modelinin ülkemize geleceği tarihin 12 Ekim olduğu belirtildi.

4 gün sonra, 12 Ekim 2020’de ülkemizdeki mağazalarda raflarda yerini alacak olan Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, çok yüksek olmayan fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunuluyor. Öncelikle 7 gün 24 saat boyunca kanınızdaki oksijen seviyesini ölçebilen, fitness/spor modlarına sahip olan, adım sayar ve kalori hesaplama gibi akıllı saatlerde bulabileceğiniz neredeyse tüm özelliklere sahip olan Apple Watch Series 6, 40mm kasa versiyonuyla Türkiye’de 3.799 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Cihazın 44mm kasaya sahip olan versiyonu ise 4.049 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa çıkıyor.

Benzer içerik:  Huami Amazfit Neo, Uygun Fiyatı ve 37 Günlük Şarj Süresiyle Tanıtıldı
Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye'de Satışa Çıktı Teknoloji devi Apple'ın yeni akılı saat modelleri Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE, Türkiye'de satışa sunuldu. Cihazların Türkiye fiyatı da böylelikle belli oldu.

Diğer bir yandan Apple Watch SE modeli ise Apple Watch Series 6’ya göre daha uygun fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. 32 GB dahili depolama alanına sahip olan Apple Watch SE, 50 metreye kadar suya dayanıklılığıyla karşımıza çıkıyor. Düşme algılama, kandaki oksijen seviyesini ölçme, adımsayar, spor modları gibi pek çok özelliği içerisinde barındırıyor. 40mm kasaya sahip Apple Watch SE model akıllı saat ise ülkemizde 2.699 TL başlangıç fiyatıyla satışa çıkıyor. 44mm kasaya sahip olan Apple Watch SE versiyonu ise 2.949 TL fiyat etiketine sahip.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir