Connect with us


Teknoloji Haberleri

Apple Watch SE Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple’ın yeni akıllı saat modeli Apple Watch SE oldukça iyi özellikleriyle tanıtıldı. Cihazın Türkiye Fiyatı da belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Apple Watch SE Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında zirvede yer alan ve zirvedeki yerini uzun yıllardır korumayı başaran Apple, dünya çapında pazarladığı akıllı telefonlarıyla çok büyük bir başarı yakalamış ve milyonlarca devamlı müşteri edinmeyi başarmıştı. Akıllı telefonlarıyla büyük popülerlik yakalayan şirket, son yıllarda akıllı saat pazarında da büyük gelişme kaydetti.

Piyasaya sürdüğü akıllı saat modelleriyle büyük ilgi toplayan Apple, şimdi de yeni akıllı saat modellerini piyasaya sürdü. Apple Watch 6 Series ve Apple Wacth SE adlarında 2 yeni modelini tanıtan Apple, cihazları piyasaya sürdü. Apple Watch SE adlı modele ilk olarak baktığımızda oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın genel olarak tüm akıllı saatlerinde olduğu gibi sade ve şık bir tasarımı bulunan model, köşeleri yuvarlak olan kare ekranıyla karşımıza çıkıyor.

40mm ve 44mm kasa seçenekleriyle satışa çıkan yeni Apple Watch SE, birçok akıllı saatte olduğu gibi Sağlık, Fitness, Güvenlik desteğine sahip. Bu cihazın sağlık özelliğinin en dikkat çeken modu ise kalp bildirimleri yapması ve düştüğünüzde otomatik olarak algılayarak acil numaralara haber vermesi. Düştüğünüzü ve zor durumda olduğunuzu anlayabilen bu cihaz, konumunuzu da acil numaralara otomatik olarak bildirebiliyor.

Apple Watch SE Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple'ın yeni akıllı saat modeli Apple Watch SE oldukça iyi özellikleriyle tanıtıldı. Cihazın Türkiye Fiyatı da belli oldu.

32 GB dahili hafızaya sahip olan bu model, 50 metreye kadar suya dayanıklılığıyla karşımıza çıkıyor. Cihaz watchOS 7 işletim sistemine sahip olurken, aynı zamanda da Çift çekirdekli S5 işlemciye sahip. Genel olarak oldukça iyi özelliklere sahip olan cihaz, uyku zamanlayıcı ve uyku takibi gibi özelliklere de sahip. Ayrıca Apple Watch SE akıllı saatinizi iPhone cihazınıza bağlayarak aramaları ve mesajları akıllı saatinizden kontrol edebiliyor, sesli asistan siriyi kullanabiliyorsunuz. Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleriyle şuandan itibaren Apple’ın resmi Türkiye online mağazasında satışa sunulan bu akıllı saat modeli, fiyat kısmında biraz üzebilir. Dilerseniz hemen aşağıdan cihazın Türkiye fiyatına da göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Razer, "Tomahawk" Bilgisayar Kasası Modellerini Tanıttı: Fiyatı ve Özellikleri

Apple Watch SE Türkiye Fiyatı

Apple Watch SE Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple'ın yeni akıllı saat modeli Apple Watch SE oldukça iyi özellikleriyle tanıtıldı. Cihazın Türkiye Fiyatı da belli oldu.

Apple’ın resmi Türkiye online mağazasında satışta olan Apple Watch SE, 2.699 TL başlangıç fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. 40mm Apple Watch SE modeli 2.699 TL olurken, 44m seçeneği ise 2.949 TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir