Connect with us


Teknoloji Haberleri

Apple Watch 6 Series Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple, yeni akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series’i tanıttı. Ürünün Türkiye fiyatı ve tüm özellikleri belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Apple Watch 6 Series Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan ve değeri 2 trilyon doları aşan Apple, merakla beklenen yeni akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series‘i tanıttı. Akıllı telefonlarıyla dünya çapında büyük bir ün kazanan ve ürünlerini tüm dünyaya pazarlamayı başaran Apple, son yıllarda akıllı telefonlarının yanı sıra akıllı saatleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

Daha önce piyasaya sürdüğü akıllı saat modelleriyle büyük ilgi toplamayı başaran ve bu ürünlerini tüm dünyaya pazarlamayı başaran Apple, yeni akıllı saatleri üzerinde çalışmayı hızla sürdürüyor. Şimdi de yeni akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series ile karşımıza çıkan Apple, bu saatle büyük ilgi çekecek gibi görünüyor. İlk olarak bu akıllı saat modeline göz attığımızda 44 mm ve 40 mm kasa seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

50 metreye kadar suya dayanıklı olan yeni Apple Watch 6 Series, dikdörtgen bir tasarıma sahip. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Watch 6 Series, Apple tarafından yapılan resmi açıklamalara göre önceki saat modellerine göre %20 daha hızlı bir performans gösteren S6 işlemciden yararlanıyor. Sağlık modlarına sahip olan yeni akıllı saat modeli, 7 gün 24 saat boyunca kanınızdaki oksijen seviyesini ölçebiliyor. Diğer bir yandan Fitness moduna da sahip olan saat, bu sayede birçok sporu takip etmenizi ve adımsayar kullanabilmenizi sağlıyor.

Benzer içerik:  Apple'ın Akıllı Hoparlörü HomePod Mini Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
Apple Watch 6 Series Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple, yeni akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series'i tanıttı. Ürünün Türkiye fiyatı ve tüm özellikleri belli oldu.

Güvenlik modu sayesinde sizi her an koruyabilmek üzerine tasarlanan bu saat, yere düştüğünüzde otomatik olarak algılayarak kötü durumda olduğunuzu tespit ettiği taktirde acil yardım ihbarı yaparak yerinizi acil durum numaralarına bildiriyor. Bu da her an güvenli kalmanız için fazlasıyla iyi bir özellik diyebiliriz. Diğer bir yandan bu cihaz, diğer akıllı saatlerde de olduğu gibi Bluetooth desteği sayesinde akıllı telefonunuza bağlanılabiliyor ve anlık bildirim alabiliyorsunuz.

Gümüş rengi, altın rengi, uzay grisi renk seçenekleriyle satışa sunulan bu akıllı saat modeli, oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunuluyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Apple Watch 6 Series’in fiyatına göz atabilirsiniz…

Apple Watch 6 Series Fiyatı

Apple Watch 6 Series Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Apple, yeni akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series'i tanıttı. Ürünün Türkiye fiyatı ve tüm özellikleri belli oldu.

Apple’ın oldukça şık akıllı saat modeli Apple Watch 6 Series’in resmi Türkiye fiyatlarına baktığımızda 3.799 TL başlangıç fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Şuanda Apple’ın resmi Türkiye online mağazası üzerinde satışa sunulan akıllı saat, 44 mm seçeneğiyle de 4.049 TL fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir