Connect with us


Sinema ve Televizyon

Apple ve Netflix, Yeni James Bond Filmi No Time To Die’ın Yayın Hakları İçin Yarışa Girdi

Ortaya çıkan haberlere göre Apple ve Netflix, yeni James Bond filmi No Time To Die’ın yayın haklarını satın alabilmek adına büyük bir yarışa girdi.

Zaman:

Tarih:

No Time To Die

Ortaya çıkan haberlere göre dünyanın en büyük şirketi olan Apple ve dünyanın en büyük dijital film/dizi platformu Netflix, son zamanlarda büyük bir yarış içerisinde. Birçoğunuzun da bildiği gibi dünyanın en ünlü aksiyon filmi serilerinden olan James Bond‘un yeni filmi No Time To Die, hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

2021 yılında vizyona girmesi planlanan yeni James Bond filmi No Time To Die, koronavirüs sebebiyle ertelenmek zorunda kalmış ve bu sebeple belirlenen tarihte yayınlanamamıştı. Koronavirüs salgınının sinema sektörünü büyük ölçüde etkilemesi, birçok filmin vizyona girememesine sebep olmuştu. Bu filmlerden biri de 25. filmi No Time To Die oldu.

Birçok kez ertelenen No Time To Die filmi, 2021 yılının Nisan ayına ertelense de yine vizyon girmesi kesin değil. Koronavirüs salgınının ne yönde devam edeceği, sinemaların tamamının açılıp açılmayacağı gibi belirsizlikler sürerken, No Time To Die gibi 250 milyon dolar bütçeli bir filmin vizyona girmesi sorun yaratabilir. Tüm bu karmaşa sürerken, Apple ile Netflix’in film için teklif götürdüğü ortaya çıktı. Film senaristi ve eleştirmeni Drew McWeeny‘nin açıklamalarına göre Apple ve Netflix, No Time To Die için “çılgınca” teklifler yaptı.

Benzer içerik:  Apple, Bu Sefer de Wordpress'i Engelledi
Apple ve Netflix, Yeni James Bond Filmi No Time To Die'ın Yayın Hakları İçin Yarışa Girdi Ortaya çıkan haberlere göre Apple ve Netflix, yeni James Bond filmi No Time To Die'ın yayın haklarını satın alabilmek adına büyük bir yarışa girdi.

250 milyon dolar bütçeli Mulan filminin sinemalarda yalnızca 66 milyon dolar gişe elde etmesi, yapımcı şirketi hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu süreçte pek çok film sinemalarda hayal kırıklığına uğrarken, No Time To Die filminin de bu riski almayacağı düşünülüyor. Üstüne film senaristi ve eleştirmeni Drew McWeeny’nin yaptığı açıklamalar, No Time To Die’ın dijital ortamlarda yayınlanacağını doğrular nitelikteydi.

No Time To Die filminin defalarca ertelenmesi fakat hala vizyon tarihinin kesin olmaması, filmin dijitale çıkabileceğini ortaya koyuyor. Drew McWeeny, teknoloji devi Apple’ın ve dijital film/dizi platformu Netflix’in “çılgınca” teklifler yaptığını, 2 şirketin bir yarışta olduğunu belirtiyor. Bakalım bu çılgınca yarışın kazananı hangi şirket olacak…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir