Connect with us


Dünya'dan Haberler

Apple, Singapur’da Suda Yüzen Mağaza Açıyor

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, dünya üzerindeki ilk suda yüzen Apple mağazasını Singapur’da açıyor.

Zaman:

Tarih:

Apple, Singapur'da Suda Yüzen Mağaza Açıyor Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, dünya üzerindeki ilk suda yüzen Apple mağazasını Singapur'da açıyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan ve geçtiğimiz günlerde piyasa değeri 2 trilyon doları aşan Apple, ilk suda yüzen mağazasını Singapur‘da açıyor. Oldukça şık bir tasarımıyla dikkat çeken yeni mağaza, su üzerinde durmasıyla da dikkat çekiyor.

Ürettiği akıllı telefonlar ve diğer teknolojik ürünlerle tüm dünyada çok büyük bir başarı yakalayan Apple, son zamanlarda oldukça iyi bir büyüme yaşıyor. Covid-19 sürecine rağmen oldukça iyi bir şekilde yoluna devam eden teknoloji şirketi Apple, Marina Bay Sands mağazasıyla şimdiden çok büyük bir ilgi çekmiş durumda. Teknoloji ve akıllı telefon dünyasına adını altın harflerle yazdırmayı başaran 2 trilyon dolarlık dev teknoloji şirketi Apple, suda yüzen ilk mağazasını Singapur’da açıyor.

Fütüristik bir tasarıma sahip olan yeni suda yüzen Apple mağazası, 9to5mac tarafından yayınlanan tanıtım afişleriyle de karşımıza çıktı. Körfezdeki Fener olarak adlandırılan bu yeni mağaza, açıklamalara göre gündüzleri Downtown Core’un ufuk çizgisini ve suyun dalga hareketini yansıtacak. Geceleri ise Singapur’da Ay Festivali esnasında taşınan fenerlerin tasarımını çağrıştıracak.

Benzer içerik:  Singapur: İstanbul'dan Gelen Yolcuda Coronavirüs Tespit Edildi
Apple, Singapur'da Suda Yüzen Mağaza Açıyor
Apple, Singapur’da Suda Yüzen Mağaza Açıyor

Bu mağaza, Singapur için oldukça dikkat çekici ve şık bir tasarıma sahip olurken, aynı zamanda Apple’ın dünyadaki ilk suda yüzen mağazası olarak da karşımıza çıkıyor. Singapur’da henüz 2 mağaza bulunduran Apple, üçüncü mağazasını da suda yüzen bir mağaza olarak inşa ediyor.

Dilerseniz hemen aşağıdan Apple’ın Singapur’da su üzerinde duran yeni mağazasının videosuna da göz atabilirsiniz.

Apple’ın Singapur’daki Yüzen Mağazası

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir