Connect with us


Dijital Haberler

Apple Music, Üniversite Öğrencilerine 6 Ay Ücretsiz Oldu

Dünyanın en çok kullanılan dijital müzik platformlarından biri olan Apple Music, Üniversite öğrencileir için 6 aylık aboneliği ücretsiz olarak sunuyor.

Zaman:

Tarih:

Apple Music, Üniversite Öğrencilerine 6 Ay Ücretsiz Oldu

Dünyanın en çok kullanılan dijital müzik dinleme servislerinden olan Apple Music, öğrencileri oldukça sevindirecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Milyonlarca öğrenciye indirimli paketler de satan Apple Music, şimdi de Üniversite öğrencileri için 6 ay boyunca ücretsiz abonelik hizmeti veriyor. Bu sayede milyonlarca üniversite öğrencisi, 6 ay boyunca Apple Music’in tüm hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Bununla birlikte normalde fiyatları 13,99 TL olarak karşımıza çıkan Apple Music, 6 ay boyunca üniversitelilere ücretsiz sunulacak ve sonrasında aylık olarak yalnızca 6,99 TL talep edilecek. Yani Üniversite öğrencileri 6 ay ücretsiz üyeliğin ardından %50 indirim ile 14 TL yerine 7 TL’ye Apple Music aboneliği yapabilecek.

Milyonlarca üniversiteliyi oldukça sevindiren bu kampanya daha önce de sunuluyor olsa da, önceden 3 ay olan ücretsiz üyelik süresi şimdi 6 aya çıkartıldı. Aynı zamanda eğer daha önceden Apple Music üyeliğiniz bulunuyorsa ve eğer Üniversite öğrencisiyseniz, paketinizi öğrenci planına taşıyarak 6 ay boyunca Apple Music aboneliğine ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Açıklamalara göre 31 Ekim 2020 tarihine akdar devam edecek olan bu kampanya kapsamında yapmanız gereken tek şey Apple Music hesabınız ile MyUnidays üzerinden doğrulama yapmak.

Benzer içerik:  Google, Mırıldanarak Şarkı Bulma Özelliğini Yayınladı
Apple Music, Üniversite Öğrencilerine 6 Ay Ücretsiz Oldu Dünyanın en çok kullanılan dijital müzik platformlarından biri olan Apple Music, Üniversite öğrencileir için 6 aylık aboneliği ücretsiz olarak sunuyor.

Eğer üniversite öğrencisiyseniz ve daha önce Apple Music’in ücretsiz üyeliğinden yararlanmadıysanız, Apple Music veya iTunes’i açın ve “sizin için” bölümüne girin. Denemeyi tıklatarak devam edin ve öğrenci seçeneğini tıklatın. Bu ekranda uygunluğu doğrula dediğinizde Unidays açılacak. Devam ederek ödeme yöntemi ekleyin ve 6 aylık aboneliğinizi böylece ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir