Connect with us


Teknoloji Haberleri

Apple’ın Akıllı Hoparlörü HomePod Mini Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Apple, iPhone 12’leri tanıttığı etkinlikte akıllı hoparlör modeli HomePod Mini’yi de tanıttı. Cihazın tüm özellikleri ve fiyat etiketi de belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Apple'ın Akıllı Hoparlörü HomePod Mini Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Apple, iPhone 12'leri tanıttığı etkinlikte akıllı hoparlör modeli HomePod Mini'yi de tanıttı. Cihazın tüm özellikleri ve fiyat etiketi de belli oldu.

ABD merkezli dev teknoloji şirketi Apple, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor. Akıllı telefon modelleriyle tüm dünyada büyük dikkat çeken Apple, yeni akıllı telefon serisi iPhone 12’yi tanıttığı etkinlikte akıllı hoparlör HomePod Mini modelini de tanıttı. Oldukça iyi özelliklere sahip olan HomePod Mini, özelliklerine göre uygun denebilecek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan yeni akıllı hoparlör HomePod Mini, içerisinde bulunan S5 işlemcisi sayesinde kullanıcılara oldukça kaliteli bir ses sunuyor. Yüksek seviyelerde oldukça iyi kalitede ses sunabilen akıllı hoparlör HomePod Mini, aynı ortamda başka bir HomePod Mini bulunması halinde o cihazla da eşleşerek birbirine senkronizeli halde çalışabiliyor. Bu sayede aynı ortamda bulunan 2 HomePod Mini hoparlör, stereo hoparlör gibi çalışabiliyor.

Oldukça iyi özelliklere sahip olan Apple HomePod Mini, tabii ki de Apple’ın sesti asistanı ile uyumlu olacak. Apple’ın oldukça popüler sesli asistanı Siri, yeni akıllı hoparlör modeli HomePod Mini ile uyumlu halde karşımıza çıkacak. Bu sayede hoparlörden Siri asistanı kullanma şansınız olacak. Hoparlörlerde Siri kullanmak için iPhone cihazı da gerekiyor. Çünkü cihaz, Siri’yi iPhone cihazlar üzerinden çalıştırıyor denebilir.

Benzer içerik:  Apple Ateş Püskürdü: "Epic Games Reklam Kampanyası Yapıyor"
Apple'ın Akıllı Hoparlörü HomePod Mini Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Apple, iPhone 12'leri tanıttığı etkinlikte akıllı hoparlör modeli HomePod Mini'yi de tanıttı. Cihazın tüm özellikleri ve fiyat etiketi de belli oldu.

iHeartRadio, Apple Music, TuneIn gibi platformların radyo istasyonlarına bağlanabilecek olan akıllı hoparlör HomePod Mini, Siri sayesinde oldukça hızlı aramalar yapmanızı da sağlıyor. Örneğin HomePod Mini, hava durumu, son haberler, trafik durumu gibi sorularınıza yanıt verebilir. Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz oldukça şık bir tasarıma sahip olan akıllı hoparlörün fiyat etiketi de özelliklerine göre uygun denilebilir.

6 Kasım tarihinde satışa çıkacak olan HomePod Mini akıllı hoparlör, yurt dışında 99 dolar fiyat etiketine sahip. Güncel kur üzerinden çevirdiğimizde bu da yaklaşık olarak 790 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir