Anonymous: Prenses Diana’yı Kraliyet Ailesi Öldürdü

Hacker grubu Anonymous, Prenses Diana'nın elinde çok fazla özel bilgi bulunması sebebiyle İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından öldürüldüğünü söyledi.
 Anonymous: Prenses Diana’yı Kraliyet Ailesi Öldürdü

ABD‘de siyahi futbolcu George Floyd‘un polis tarafından öldürülmesinden sonra geri dönen ünlü hacker grubu Anonymous, yıllar önce bir trafik kazasında ölen Lady Diana‘nın İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından bilerek öldürüldüğünü söyledi. Anonymous’un ilgi çeken sözleri kısa sürede gündem oldu.

George Floyd’un ölümünün ardından başlayan protestolarla birlikte geri dönen ve ABD devletini hedef alan Anonymous, geçtiğimiz günlerde “gerekli adımları atın, aksi taktirde bizim atacağımız adımları bekleyin” şeklinde konuşmuştu. Bunun ardından elinde çok önemli bilgilerin olduğunu söyleyen Anonymous, Chicago polis radyosuna sızarak “F*ck Tha Police” şarkısını çalmıştı.

Geri dönüşü ile Twitter’da gündem olan ve büyük bir ilgi çeken Anonymous grubu, dönüşünün şerefine pek çok alanda açıklamalar yapmaya başladı. Bunlardan en önemlisi ise Prenses Diana’nın öldürülmesiyle ilgili olanıydı. Hacker grubu Anonymous, 31 Ağustos 1997 tarihinde trafik kazasında ölen Prenses Diana’nın İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından bilinçli olarak öldüğrüldüğünü belirtti. Anonymous’un açıklamalarına göre Diana’nın elinde çok önemli bilgiler ve kasetler vardı.

Anonymous: Prenses Diana'yı Kraliyet Ailesi Öldürdü

Anonymous, Prenses Diana’nın; Prens Phillip’in insan ticareti yaptığını, Prens Andrew’in cinsel istismar ve tecavüz vakalarını ve eşi Prens Charles’ın yakın bir tanıdığının kraliyet çalışanına tecavüz ettiğini bildiğini söyledi. Anonymous’un açıklamalarına göre Diana, bu önemli bilgileri bildiği ve elinde bulunan kasetler sebebiyle kasıtlı olarak İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından öldürüldü.

İlgili İçerik  Denizde Gidebilen Elektrikli Bisiklet CES Fuarında Tanıtıldı

Prenses Diana’nın bu vakaları kasete kaydettiğini söyleyen Anonymous grubu, bu kaseti saray’daki bir kasaya sakladığını belirtti. Ayrıca ANonymous’un yayınladığı bilgilere göre Prenses Diana öldükten sonra ilgili kasetler Diana’nın uşağı Burrel’a kalmıştı. İddiaya göre Burrel, bu kasetleri Diana’nın kız kardeşi Sarah McCorquodale ile birlikte dinledi ve başka bir kasaya sakladı. Yine Anonymous’a göre Kız kardeşi Sarah McCorquodale, kasetlerde aileye ait insan ticareti ve tecavüz vakalarının bulunduğunu saklamadı.

Yıllar önce bulunan ve incelenen kasetlerde 30 dakikalık bir kayıt bulundu ve saray çalışanlarına tecavüz edildiği doğrulandı. O dönem soruşturma başlatılmaması sebebiyle olay açıklığa kavuşmadı. Diana’nın, Prens Charles’ın bir kadına tecavüz ettiğini bilmesi ve bunu videoya kayıt ederek başkasıyla paylaşmaya çalışması sebebiyle öldürüldüğünü belirten Anonymous, belgelerin devamında Trump’a ait birkaç şey ekledi.

Geçtiğimiz zamanlarda tehditler savuran Anonymous, ABD Başkanı Trump ve Epstein’in 13 yaşındaki bir çocuğa istismardan yargılandığı davayla ilgili belgeleri yayınladı.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın