Android Teknoloji Haberleri Uygulamamız Yayında!

 Android Teknoloji Haberleri Uygulamamız Yayında!

Kullanıcılarımızın isteklerine dayanarak geliştirdiğimiz mobil uygulama şuanda Google Play Store’da Yayında! Hemen aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Diğer uygulamalardan ayrılan bir çok özelliğe sahip olan uygulamamız, sesli makale ve haber dinleme moduyla sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca tuş kilidini kapatırsanız veya uygulamayı arka plana atarsanız bile sesli haberler okunmaya devam ediyor. Arkaplanda sesli haber dinleme özelliğine sahip olan uygulamamız, 5 MB’lık uygulama boyutu ile telefonunuzda neredeyse hiç yer kaplamıyor. Ayrıca uygulamamızı indiren kişiler tüm haberler için anında bildirim alabiliyor ve güncel haberlere anında ulaşabiliyor. Mobil uygulamamızı indirmek için hemen aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz, ayrıca tüm özelliklerine alt taraftan ulaşabilirsiniz…

Kitle.NET Teknoloji Haberleri Uygulaması

Kitle.NET Teknoloji Haberleri Uygulaması
Kitle.NET Teknoloji Haberleri Uygulaması
Kitle.NET Teknoloji Haberleri Uygulaması
Kitle.NET Teknoloji Haberleri Uygulaması

Yenilikler;
Arkaplanda sesli haber dinleme!
Bu yeni özellik sayesinde uygulamayı arkaplana alsanız da sesli haberiniz kesilmeden devam edecektir. Yani bir haberi dinlerken aynı anda mesajlaşabilir, veya oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca tuş kilidini kapattığınızda da haberi sesli dinleyebilir, böylelikle şarj tasarrufu edebilirsiniz.

Özellikler;

  • Sade ve Şık tasarım sayesinde güncel haberlere anında ulaşın.
  • Ücretsiz bildirim aboneliği sayesinde haberleri ilk okuyan siz olun.
  • Sesli dinleme özelliği ile haberleri dinleyin.
  • Makale ve haberlerde “Yorum, Reaksiyon” gibi etkileşimlerde bulunun.
İlgili İçerik  Bill Gates: Windows Phone, Android'i Geride Bırakabilirdi!

Gelecek Özellikler;
Kullanıcı Girişi ve Makaleleri Favoriye Ekleme
Getirmeyi düşündüğümüz bu özellik sayesinde uygulamaya kayıt olabilecek, istediğiniz makale ve haberleri favorinize ekleyebileceksiniz. Böylelikle istediğiniz zaman o haberlere ve makalelere ulaşabileceksiniz…

Kitle.NET Teknoloji Haberleri ve Sosyal İçerik Portalımızın resmi Android uygulaması yayınlandı!

Yepyeni bir arayüz ile karşınıza çıkan güncel Teknoloji Haberleri uygulamamız sizlere sade ve şık bir tasarım sunar. Güncel haberleri sizlere anında ileten mobil uygulamamız, dünya genelinde Teknoloji, Oyun, Bilim, Sanat, Film & Dizi ve bir çok alanda haberleri sizlere sunar.

Uygulama içerisinde erişebildiğiniz 2 farklı tasarım sayesinde hem hızlandırılmış bir tasarımla güncel haberlere erişebilir, hem de normal tasarım ile sizlere sunduğumuz şık arayüzde haberleri okuyabilirsiniz.

Ayrıca bir çok platformun yanı sıra, mobil uygulamamızdaki tüm güncel haberleri sesli dinleme özelliği ile dinleyebilirsiniz. Böylelikle evinizde veya işinizde başka şeylerle ilgilenirken güncel haberleri dinleyebilirsiniz.

Bize ulaşmak isterseniz her türlü öneri, şikayet vb. için mail adresimizden mesajınızı iletebilirsiniz: [email protected]

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'dan Yılbaşı Rekoru Geldi başlıklı makalemizde Facebook, Mesajlaşma ve WhatsApp hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın