Connect with us


Oyun Haberleri

Amnesia: Rebirth | Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Oyun dünyasının en çok sevilen korku oyunu serilerinden biri olan Amnesia, resmi açıklamalara göre çok yakında yeni oyunu Amnesia: Rebirth ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Zaman:

Tarih:

Amnesia: Rebirth Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun dünyasının en çok sevilen korku türü video oyunu serilerinden biri olan Amnesia, konseptiyle ve oynanışıyla oyuncuların gönlüne taht kurmuş bir video oyunu serisiydi. Uzun yıllardır oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinen ve korku türü oyunların başlarında gelen Amnesia, çok yakında yepyeni bir oyun ile geliyor. Oyuncuları oldukça korkulu bir maceranın içerisine çekecek olan yeni oyun Amnesia: Rebirth, resmi açıklamalara göre 20 Ekim‘de yayınlanıyor.

Oyuncuların karşısına ilk olarak 2010 yılına çıkan ve oyuncuların gönlüne taht kuran bu oyun, video oyunu geliştirici Frictional Games şirketi tarafından geliştirilmişti. Oyuncuları korku dolu bir atmosfere sokan ve oldukça eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayan bu video oyunu serisi, bugüne kadar birkaç oyun ile karşımıza çıkmıştı. Son oyunu 2016 yılında yayınlanan Amnesia, bu yıl yepyeni bir oyunla karşımıza çıkıyor.

Amnesia: Rebirth olarak adlandırılan yeni oyun, oyuncuları karanlığın içerisine yeniden daldıracak. Yalnızlık ve umutsuzlukla dolu bir yolculuğa çıkacağınız bu yeni video oyunu, insanlığın olumsuzluklara dayanma limitini keşfetmenizi sağlayacak. Korkulu atmosferiyle bildiğimiz Amnesia serisi, şimdiden itibaren oyuncuları oldukça heyecanlandırıyor. Steam üzerinde şuanda ön satışta olan bu video oyununa ön sipariş fiyatı olan 45 TL‘den sahip olabiliyorsunuz.

Benzer içerik:  Fifa 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı
Amnesia: Rebirth | Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Oyun dünyasının en çok sevilen korku oyunu serilerinden biri olan Amnesia, resmi açıklamalara göre çok yakında yeni oyunu Amnesia: Rebirth ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Eğer buradaki Steam sayfası üzerinden oyunu ön sipariş ile satın alırsanız, 20 Ekim tarihinden itibaren oyuna ulaşabilirsiniz. Fakat oyunu ön siparişle alamazsanız da 20 Ekim’den itibaren 50 TL ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz. 20 Ekim tarihinden itibaren oyunu hem PC‘de, hem de PlayStation 4 oyun konsolunuzda oynayabileceksiniz. Diğer bir yandan oyun, Epic Games üzerinde de 49 TL‘lik fiyat etiketiyle şuanda satışa sunuluyor.

Amnesia: Rebirth Sistem Gereksinimleri

Amnesia: Rebirth | Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Oyun dünyasının en çok sevilen korku oyunu serilerinden biri olan Amnesia, resmi açıklamalara göre çok yakında yeni oyunu Amnesia: Rebirth ile oyuncuların karşısına çıkacak.
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10 | 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD FX 2.4Ghz veya üstü
  • Bellek: 4 GB RAM veya üstü
  • Ekran Kartı: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 veya AMD Radeon HD 5750 veya Intel HD 630 veya üstü
  • Disk Alanı: 50 GB kullanılabilir depolama alanı

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir