Connect with us


Dünya'dan Haberler

AMD Bisiklet Satışına Başladı: Fiyatı ve Özellikleri

ABD merkezli dünyanın en büyük mikroçip üretici şirketlerinden biri olan AMD, oldukça sessiz bir şekilde bisiklet üretti ve satışa çıkardı.

Zaman:

Tarih:

AMD Bisiklet Satışına Başladı: Fiyatı ve Özellikleri

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunan ve mikroçip üreticileri arasında zirve sıralarda yer alan AMD, oldukça sessiz bir şekilde kapalı kapılar ardında ilginç bir çalışmaya imza attı. GPU, yani grafik işlemci birimi pazarında fazlasıyla büyük bir şirket olan AMD, bu pazarda zirvede olan şirketlerden biri diyebiliriz. 1 Mayıs 1969 kuruluşlu AMD, piyasada en etkin şirketler arasındaydı.

AMD’nin en büyük rakiplerinden biri olan Nvidia, birçoğunuzun da bildiği gibi geçtiğimiz günlerde yeni GeForce RTX 3000 ekran kartı serisini duyurmuştu. AMD’nin en büyük rakiplerinden biri olan Nvidia’ya karşı piyasaya sürdüğü yeni ürünü de oldukça iddialı. AMD, oyun dünyasına bomba gibi giren Nvidia’nın ekran kartı serisine karşı, yeni bisikletini piyasaya sürdü. Kapalı kapılar ardında oldukça gizli bir şekilde sürdürülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan AMD marka bisikletler oldukça şaşırttı.

Oyun dünyasının grafiklerinin artık yetersiz olduğunu düşünen AMD, oyunculara çok daha gerçekçi grafiklerde gezebileceği bisikletini duyurdu.(!) Mikroçip şirketi AMD’nin neden böyle bir adım attığı şuan için bilinmese de, bisikletin de normal bisikletlerden pek de farkı yoktu. Dağ ve şehir koşullarında kullanabileceğiniz AMD marka yeni bisikletler, normalde de bulabileceğiniz binlerce modelle aynı diyebiliriz. Fakat bisikletin markasının AMD olması bile birçok kişinin bu bisikleti satın alması için geçerli bir sebep olabilir.

AMD Bisiklet Satışına Başladı: Fiyatı ve Özellikleri ABD merkezli dünyanın en büyük mikroçip üretici şirketlerinden biri olan AMD, oldukça sessiz bir şekilde bisiklet üretti ve satışa çıkardı.

Hemen yukarıda gördüğünüz gibi AMD marka bu bisiklet, fazlasıyla normal bir tasarıma sahip. Her yerde bulabileceğiniz bu bisikletin tek farkı, yukarıda da dediğimiz gibi üzerinde AMD yazan bir logoya sahip olması. Diğer bir yandan bisiklet elektrikli bir bisiklet de değil. Bu bisikletin illa ki bir özelliği vardır diye düşündüğünüzü biliyoruz, fakat gerçekten bu 2 tekerleği bulunan oldukça normal bir bisiklet.

Benzer içerik:  Toplam Değeri 2.500 TL'yi Aşan Onlarca Black Panther Çizgi Romanı Ücretsiz Oldu

AMD’nin neden bir bisiklet tasarladığı ve piyasaya sürdüğü bilinmese de, belki de şirketin üst yetkilileri oyuncular için bunun sağlıklı olacağını düşünüyor olabilir. Veya belki de bisiklete gönül veren bir AMD yöneticisi olabilir. Diğer bir yandan bisikletin 21 vites olduğu belirtiliyor. Şirket, bu bisikletin ardından yeni işlemcilerini de çok yakında tanıtacak. Lafı çok uzatmaya da gerek yok diyebiliriz, bisiklet yukarıda gördüğünüzden ibaret. Diğer bir yandan satışa çıkan bu bisikletin fiyatı da belli oldu. Dilerseniz hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

AMD Bisiklet Fiyatı

AMD’nin oldukça sessiz bir şekilde satışa sunduğu bu bisiklet, 299 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Güncel kur ile bunu Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık 2.250 TL+vergiler şeklinde karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir