Connect with us


Dizi Haberleri

Amazon’un Yeni Dizisi Invincible’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Amazon Prime Video’nun yeni +18 dizisi Invincible’dan ilk fragman yayınlandı. Yeni animasyon dizisinin ilk fragmanı anime severlerin ilgisini çekti.

Zaman:

Tarih:

Invincible'ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon, son zamanlarda alışveriş sitesinin dışında dijital abonelik servislerine de yoğunlaşmış durumda. Dijital abonelik servisleri için kurduğu Prime hizmeti ile birçok alanda hizmet veren alışveriş devi Amazon, bu abonelik servisi üzerinde diziler, filmler, oyun hizmetleri ve Twitch Prime gibi pek çok şeyi kullanıcılarına sunuyor.

İlginizi çekebilir: Amazon Prime Üyeliği Nasıl Yapılır? (1 ay ücretsiz)

Son zamanlarda Amazon Prime Video üzerinde yoğunlaşan Amazon, bu platform için pek çok çalışmaya imza atmaya başladı. Geçtiğimiz zamanlarda ülkemize de giriş yapan ve 8 TL gibi çok uygun bir fiyata aylık abonelik hizmeti vermeye başlayan Amazon Prime hizmeti, 8 TL’lik fiyatın değişmeyeceğini ve sürekli bu şekilde kalacağını söyledi. Bu da ülkemizde büyük dikkat çekti.

Amazon Prime hizmetine yoğun bir ilgi gören Amazon, yeni yetişkin anime dizisi İnvincible’ı platformda yayınlamaya hazırlanıyor. +18 yaş sınırlamalı yeni anime dizisi Invincible üzerinde bir süredir çalışan Amazon, dizinin ilk fragmanını yayınladı. Popüler bir çizgi roman serisi olan Invincible(Yenilmez), şimdi Amazon’un yapımında bir animasyon dizisine dönüştürülüyor.

Benzer içerik:  Amazon, Coronavirüs Sebebiyle Fiyatı Artan 1 Milyon Ürünü Kaldırdı
Amazon'un Yeni Dizisi Invincible'ın İlk Fragmanı Yayınlandı Amazon Prime Video'nun yeni +18 dizisi Invincible'dan ilk fragman yayınlandı. Yeni animasyon dizisinin ilk fragmanı anime severlerin ilgisini çekti.

Çizgi roman serisinin hayranları tarafından merakla beklenen dizi, önümüzdeki yıl Amazon’un dizi/film servisi olan Amazon Prime Video üzerinde yayınlanacak. Eğer siz de Amazon Prime Video üzerinden bu animasyon dizisini izlemek isterseniz, yalnızca 7,90 TL’lik aylık abonelik ile Amazon Prime Video üzerinden izleyebilirsiniz. İşte 2021 yılında yayınlanacak olan Amazon animasyon dizisi Invincible’ın ilk fragmanı…

Invincible İlk Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir