Connect with us


Genel

Amazon Prime Üyelik Nasıl Yapılır? (1 Ay Ücretsiz)

Prime Video’yu ve Prime Gaming’i kapsayan, Amazon’un ücretli abonelik hizmeti Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır bu makalemizde anlatıyoruz. Bu arada, ilk ay ücretsiz.

Zaman:

Tarih:

Amazon Prime Üyelik Nasıl Yapılır? (1 Ay Ücretsiz)

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon’un dünya çapında kullanılan abonelik hizmeti olan Amazon Prime, uzun bir süredir ülkemizde de heyecanla bekleniyordu. İçerisinde pek çok özelliği barındıran, oyuncuların ve film/dizi izleyicilerinin büyük ilgisini çeken Amazon Prime aboneliği, artık ülkemizde de erişilebilir hale geldi. Hem de fazlasıyla uygun fiyatlara.

Türkiye’ye özel fiyatlar ile artık ülkemizde de hizmet verecek olan abonelik servisi Amazon Prime, içerisinde Prime Video ve Prime Gaming servislerini barındırıyor. Kısaca bahsetmek gerekirse Amazon Prime Video, içerisinde başyapıt olan onlarca filmi, ayrıca izlemek isteyeceğiniz birçok film ve diziyi sizlere sunuyor. Bu platformda 250’den fazla dizi, 810’dan fazla film bulunuyor.

Diğer bir yandan Amazon Prime Gaming hizmeti ise Twitch platformunda bazı ek özelliklere sahip olmanızı ve popüler oyunlarda oyun içi ödüller almanızı sağlıyor. Yani Amazon Prime aboneliği yaparak bu 2 servisi de kullanabiliyorsunuz. Tek abonelik ile tüm prime hizmetlerini sizlere sunan bu üyelik sistemi, ilk ay ücretsiz ve sonrasında aylık 7,90 TL olarak karşımıza çıkıyor.

İlk olarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu hizmetin sonraki aylarda yalnızca 7,90 TL olması da büyük dikkat çekiyor diyebiliriz. Ücretsiz denebilecek bir seviyede aylık ücret alan Amazon Prime, Netflix’in en büyük rakiplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Amazon Prime’ın bu kadar uygun bir fiyata sahip olması da tabii ki büyük dikkat çekiyor.

Sizler için hemen aşağıda ilk ay ücretsiz ve sonraki aylarda 7,90 TL’ye nasıl Amazon Prime üyesi olabileceğinizi detaylı olarak hazırladık. Dilerseniz hemen Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır göz atabilirsiniz.

Amazon Prime Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

Amazon Prime Üyelik Nasıl Yapılır? (1 Ay Ücretsiz) Prime Video'yu ve Prime Gaming'i kapsayan, Amazon'un ücretli abonelik hizmeti Amazon Prime üyeliği nasıl yapılır bu makalemizde anlatıyoruz. Bu arada, ilk ay ücretsiz.
  • Öncelikle buraya tıklayarak resmi Amazon Prime sayfasına gidin.
  • Ücretsiz 30 günlük deneme başlat butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada eğer amazon hesabınız varsa giriş yapın.
  • Eğer hesabınız yoksa en alttan amazon hesabı oluştur deyin.
  • Bilgileri doldurun ve kayıt/giriş işlemini tamamlayın.
  • Daha sonra kart bölümüne sizi aktaracak. Bu bölümde kart bilgilerinizi girin.
  • Kart bilgilerinizi girip devam edin ve adres bilgilerinizi de girin.
  • Bilgileri doldurduğunuzda devam tuşuna basın.
  • Son olarak her şeyi kontrol edin ve onaylamak için en alta inin
  • “30 gün deneme sürecini başlat, sonra öde” tuşuna tıklayın.
Benzer içerik:  İlginç Konulara Sahip İzlemenize Değecek 11 Film

İşte bu kadar. Amazon Prime’ı bu işlemleri yaparak 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat, Amazon’un da belirttiği gibi 1 ay sonra üyeliğinizin yenilenmesi için kartınızdan otomatik para çekecektir. Eğer 1 ay kullanıp bu hizmeti beğenmezseniz, 1 ay bitmeden üyeliğinizi iptal edebilir ve kartınızdan para çekilmesini engelleyebilirsiniz. Fakat 7,90 TL aylık ödeme ücreti bulunan bu sistemi kesinlikle seveceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca Prime üyeliğiyle erişebildiğiniz Prime Video platformunda başyapıt olan pek çok film de yer alıyor…

Diğer bir yandan size yukarıda verdiğimiz bağlantıdan üye olduğunuzda yalnızca Prime Video’ya üye olmuş olmuyorsunuz. Amazon Prime aboneliği, tüm Prime hizmetlerini kapsıyor. Yani bu sayede tek üyelik ile hem Prime Gaming’e erişebilir, hem de Prime Video platformunu kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir