Connect with us


Dijital Haberler

Amazon Prime Türkiye’de: 1 Ay Ücretsiz Üyelik

Amazon’un dünya çapında büyük ilgi çeken abonelik servisleri Amazon Prime Video ve Amazon Prime Gaming artık Türkiye’de.

Zaman:

Tarih:

Amazon Prime Türkiye'de: 1 Ay Ücretsiz Üyelik

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan ve dünyanın en zengin kişisi Jeff Bezos tarafından kurulan Amazon‘un, dünya çapında dikkat çeken abonelik sistemi Türkiye’ye nihayet geldi. Amazon’un Netflix benzeri dijital dizi/film platformu olan Amazon Prime Video ve yine Amazon’un oyun servisi olan Amazon Prime Gaming artık Türkiye’de ulaşılabilir hale geldi.

Oldukça uygun fiyatlar ile ülkemizde hizmet vermeye başlayan Amazon Prime servisleri, öncelikle Prime Gaming ile oyuncuların büyük dikkatini çekiyor diyebiliriz. Eski adıyla Twitch Prime olarak bilinen Amazon Prime Gaming, Amazon’un yayın platformu olan Twitch üzerinde birçok ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlıyor. Bununla birlikte Amazon Prime Gaming sayesinde her ay ücretsiz oyunlara sahip olabiliyor, popüler oyunlarda oyun içi ödüller kazanabiliyorsunuz. Oyunculara fazlasıyla iyi şeyler sunan Amazon Prime Gaming, şimdi Türkiye’de de hizmet veriyor.

GTA 5 Online, RDR Online, League of Legends gibi pek çok popüler oyunu içerisinde bulunduran ve bu oyunlara özel hediyeler veren Prime Gaming, şuanda Türkiye’de aylık sadece 7,90 TL‘ye sunuluyor. Fazlasıyla uygun bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan Prime Gaming, bununla birlikte ilk ay ücretsiz. Yani dilerseniz Amazon Prime Gaming’i tamamen deneyimleyebilir, sonrasında ise aylık 7,90 TL ile üyeliğinizi sürdürebilirsiniz.

Amazon Prime Türkiye'de: 1 Ay Ücretsiz Üyelik Amazon'un dünya çapında büyük ilgi çeken abonelik servisleri Amazon Prime Video ve Amazon Prime Gaming artık Türkiye'de.

Fazlasıyla uygun fiyatlara sahip kampanya tabii ki sadece oyunculara özel değil. Birçoğunuzun da bildiği gibi dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon’un, Netflix rakibi bir platformu bulunuyor. İçerisinde oldukça dikkat çeken pek çok kaliteli yapımı barındıran Amazon Prime Video, film ve dizi izlemeniz için oldukça iyi bir platform diyebiliriz. Diğer bir yandan bu platformun da aylık ücreti, Prime Gaming’de olduğu gibi yalnızca 7,90 TL.

Benzer içerik:  Redmi Başkanının Açıklamalarına Göre Redmi Note 9 5G, Tek Şarj ile 5 Gün Kullanılabilecek

Türkiye’ye özel oldukça uygun fiyat etiketleriyle karşımıza çıkan Amazon Prime Video, 1 aylık ücretsiz üyeliği ile platformun kullanımını teşvik ediyor. Eğer Amazon’un dijital film/dizi servisi Prime Video’yu denemek istiyorsanız kesinlikle 1 aylık ücretsiz üyelik oluşturarak denemelisiniz. Sonraki aylarda kartınızdan otomatik olarak 7,90 TL çekim yapar. Eğer 1 ay memnun olmazsanız ödeme yöntemini durdurarak bunu iptal edebilirsiniz. Fakat bu fiyatlara böyle bir platformdan memnun olacağınızı düşünüyoruz.

Diğer bir yandan şunu da belirtmeliyiz ki, Amazon Prime servislerinin tümü tek bir paket içerisinde. Yani siz hem Prime Gaming hem de Prime Video kullanmak için 2 ödeme yapmıyorsunuz. İlk ay 2 servisi de ücretsiz kullanabiliyor, sonraki aylar sadece 7,90 TL’ye tüm Prime servislerine abone olabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir