Connect with us


Dijital Haberler

Amazon, Prime Day Günlerinde Türkiye’de En Çok Satan Ürünleri Açıkladı

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon’un indirim günleri Prime Day, geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Prime Day günlerinde en çok satan ürünler de açıklandı.

Zaman:

Tarih:

Amazon, Prime Day Günlerinde Türkiye'de En Çok Satan Ürünleri Açıkladı Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon'un indirim günleri Prime Day, geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Prime Day günlerinde en çok satan ürünler de açıklandı.

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Amazon, aynı zamanda dünyanın en büyük şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Binlerce çeşit ürünü dünya çapında yüz milyonlarca insanın karşısına çıkaran alışveriş sitesi Amazon, her yıl olduğu gibi bu yıl da Prime Day adlı indirim günlerini düzenledi. Büyük ilgi çeken Prime Day günleri, ülkemizde de dikkat çekti.

Daha önce ülkemizde Prime üyelikleri sunulmuyor olsa da, bu yıl itibarıyla bu hizmet ülkemizde de sunulmaya başladı. Abonelerine birçok hizmeti tek bir abonelik paketiyle sunan Amazon, ülkemize de bu abonelik hizmetini geçtiğimiz zamanlarda getirmişti. Bu yıl ilk kez ülkemizde de kullanılmaya başlanan Amazon Prime, yalnızca 8 TL gibi bir aylık ücret ile karşımıza çıkmıştı.

Ülkemiz için oldukça iyi bir fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulan Amazon Prime, 13-14 Ekim’de düzenlenen Prime Day indirim günlerine de katılmaya olanak sağladı. Türkiye’den birçok kişi, Amazon Prime abonelikleriyle Prime Day indirimlerinden faydalandı ve birçok ürün satın aldı. Amazon Türkiye, ülkemizde Prime Day günlerinde en çok sata ürünleri de resmi olarak açıkladı.

Benzer içerik:  PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi, Amazon'da Ortaya Çıktı
Amazon, Prime Day Günlerinde Türkiye'de En Çok Satan Ürünleri Açıkladı Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon'un indirim günleri Prime Day, geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Prime Day günlerinde en çok satan ürünler de açıklandı.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen Amazon Prime Day indirim günleri, şuana kadar Amazon’un Türkiye’deki en büyük alışveriş etkinliği oldu. Amazon tarafından yapılan açıklamalara göre Kitap, Amazon Prime Day günlerinde Türkiye’de en çok satan kategori oldu. Bununla birlikte ev tüketim ürünleri ve akıllı telefon aksesuarları da yine Prime Day günlerinde Türkiye’de en çok satan kategoriler oldu.

Amazon tarafından yapılan açıklamalara göre en çok satan ürünler ise SanDisk 480GB SSD Plus Taşınabilir Harici Harddisk, HP 15-DW2027NT Laptop Bilgisayar ve Familia Plus Kağıt Havlu oldu. Ülkemizde 1 ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve sonraki aylarda 7,99 TL olarak kullanıcıların karşısına çıkan Amazon Prime, ilerleyen yıllarda Türkiye’den daha büyük bir ilgi bulabilir gibi görünüyor…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir