Connect with us


Dijital Haberler

Türkiye’de de Geçerli: Amazon Prime Day İndirim Tarihleri Resmi Olarak Paylaşıldı

Alışveriş sitesi Amazon’un dev indirim kampanyası Amazon Prime Day’in tarihi resmi olarak paylaşıldı. İndirim, ilk kez 13-14 Ekim tarihlerinde Türkiye’de de geçerli olacak.

Zaman:

Tarih:

Amazon Prime Day İndirim Tarihleri Resmi Olarak Paylaşıldı

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olarak karşımıza çıkan Amazon, her yıl düzenli olarak bazı günlerde devasa indirim kampanyaları yapıyor. Bu kampanyalardan en çok dikkat çekenlerden biri olan Amazon Prime Day indirimleri kapsamında tüketiciler, devasa indirimler ile Amazon üzerinden alışveriş yapabiliyor. İşte bu indirimler, ilk defa ülkemizde de geçerli olacak.

Dünya çapında büyük bir ilgi gören Amazon Prime indirimlerinin, haberimizde aktardığımız gibi bu yıl ne zaman geçerli olacağı aslında birkaç gün önce ortaya çıkmıştı. Fakat her ne kadar bu indirim günleri sızdırılsa da, resmi olarak bir bilgi aktarılmamıştı. İşte şimdi resmi bilgi de yayınlandı. Amazon, ilk kez Türkiye’de de yapılacak olan Amazon Prime Day indirim günlerini duyurdu.

Resmi olarak 13-14 Ekim tarihinde başlayacağı söylenen Amazon Prime Day indirimleri, tüketicilere pek çok şeyi indirimli olarak sunacak. 2 gün boyunca muhteşem fırsatları bizlere sunan Amazon, Türkiye’deki tüketicilere de 13-14 Ekim tarihlerinde büyük indirimlere erişme şansı tanıyacak. Geçtiğimiz yıl bu 2 günlük kampanya kapsamında 100 milyondan fazla ürün satışı yapan Amazon, 48 saat içerisinde 6 milyar dolarlık devasa bir gelir elde etmişti. Aynı başarının, bu senede de yakalanması bekleniyor.

Benzer içerik:  Elon Musk'ın Başı Escobar ile Dertte!
Türkiye'de de Geçerli: Amazon Prime Day İndirim Tarihleri Resmi Olarak Paylaşıldı Alışveriş sitesi Amazon'un dev indirim kampanyası Amazon Prime Day'in tarihi resmi olarak paylaşıldı. İndirim, ilk kez 13-14 Ekim tarihlerinde Türkiye'de de geçerli olacak.

Amazon Prime Day indirimleri henüz başlamamış olsa da, şimdiden birçok üründe devasa indirimler uygulandı bile. Amazon alışveriş sitesinin pek çok kategorisinde indirimler şuandan itibaren başladı. Amazon Prime Day günlerinde Amazon Prime üyeleri bu indirimlerden faydalanabiliyor ve bu kampanya kapsamında indirimli olarak aldığınız ürünler, hızlı ve ücretsiz teslimat ile teslim ediyor.

Eğer Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız, Amazon Prime üyesi olmalısınız. Amazon Prime’ın Türkiye’ye gelişine özel şuanda ilk ay hiçbir ücret ödemeden Amazon Prime üyesi olabiliyorsunuz. Bu sayede hem 1 ay boyunca ücretsiz Amazon Prime Videoyu kullanabilir, Prime Gaming oyununu oynayabilir, hem de Amazon Prime Day indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz “Ücretsiz Amazon Prime Üyeliği” başlıklı makalemize giderek nasıl ücretsiz prime üyeliği oluşturabileceğinizi detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir