Connect with us


İnceleme

Fiyat/Performans Saati Amazfit Pop Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi Huami, fiyat/performans ürünü yeni akıllı saati Amazfit Pop’u tanıttı. İşte cihazın özellikleri ve fiyatı…

Zaman:

Tarih:

Fiyat/Performans Saati Amazfit Pop Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çinli teknoloji şirketi Huami, fiyat/performans ürünü yeni akıllı saati Amazfit Pop'u tanıttı. İşte cihazın özellikleri ve fiyatı...

Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, ürün yelpazesine bir yeni akıllı saat modeli daha ekledi. Oldukça sade ve şık tasarımıyla karşımıza çıkan yeni akıllı saat modeli Amazfit Pop tanıtıldı. Kasım ayından itibaren satışa çıkacak olan yeni akıllı saat modeli Amazfit Pop için oldukça uygun bir fiyat etiketi belirlendi.

İlk olarak 1 Kasım‘dan itibaren Çin’de satışa sunulacak olan akıllı saat modeli Huami Amazfit Pop, 1.43 inç boyutundaki ekranıyla karşımıza çıkıyor. Parmak izi bırakmayan bir ekran kaplaması ile karşımıza çıkan Amazfit Pop, bu sayede ekranı sürekli temiz halde kalabiliyor.

Android ve iOS cihazlarınızla sorunsuz olarak eşleştirebileceğiniz Amazfit Pop akıllı saat, Bluetooth 5.0 desteği sayesinde telefonunuzla kesintisiz bağlantı kurmanızı sağlıyor. Telefonunuza bağlanarak bildirimleri ve aramaları görüntüleyebileceğiniz bu akıllı saat modeli, ayrıca NFC desteğine de sahip. 5 ATM kadar suya dayanıklı olan Amazfit Pop, 50 metreye kadar suda kalabiliyor. Cihaz, 50 metreye kadar suda sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Benzer içerik:  Google, Sporcular İçin 2.1 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı!
Fiyat/Performans Saati Amazfit Pop Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri Çinli teknoloji şirketi Huami, fiyat/performans ürünü yeni akıllı saati Amazfit Pop'u tanıttı. İşte cihazın özellikleri ve fiyatı...

Klasik bir akıllı saatte bulabileceğiniz adım sayar, kalp atışı hızı gibi özellikleri de içerisinde bulunduran akıllı saat modeli, kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor. Rahatlıkla spor takibi de yapabileceğiniz bu akıllı saat modeli, 60 farklı spor modunu içerisinde bulunduruyor. Bu sayede yaptığınız sporları rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

225 mAh bataryaya sahip olan Amazfit Pop, normal bir kullanımda 9 güne kadar tek şarj ile kullanılabiliyor. Model, 0’dan %100’e 2 saat içerisinde şarj oluyor. Siyah, pembe ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulan model, 52 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Bu da güncel kur üzerinden yaklaşık 410 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir