Connect with us


Teknoloji Haberleri

Amazfit Bip U Akıllı Saat Modeli, Uygun Fiyatı ve Gelişmiş Özellikleriyle Tanıtıldı

Uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Amazfit Bip U akıllı saat modeli tanıtıldı. İşte cihazın fiyatı ve
özellikleri…

Zaman:

Tarih:

Amazfit Bip U Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Son yılların en popüler teknolojilerinden biri olan akıllı saatler ve bileklikler, milyonlarca kişinin ilgi odağı haline gelmeye başladı. Tüketicilerin işlerini oldukça kolaylaştıracak bir ürün olan akıllı saatler ve akıllı bileklikler, son yıllarda büyük bir satış başarısı yakalamaya başladı. Teknoloji meraklılarının ve tüketicilerin oldukça dikkatini çeken, günlük hayatı oldukça kolaylaştıran giyilebilir teknoloji sınıfındaki akıllı saatler ve bilekliklerin çeşitliliği de hızla artmaya başladı.

Amazfit, bu konuda oldukça iyi çözümler üreten markalardan biri olarak karşımıza çıkıyordu. Akılı saat pazarında oldukça iyi ürünlere sahip olan Amazfit, yeni akıllı saat modeli Amazfit Bip U‘yu tanıttı. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Amazfit Bip U, özelliklerine göre oldukça uygun bir fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Yoga, Dans, Buz Pateni gibi aktiviteleri bile takip edebilirken, klasik akıllı saatlerde bulunan spor modlarının tümünü de içerisinde bulunduruyor.

Adımsayar, kalori hesaplayıcı gibi tüm özellikleri içerisinde bulunduran akıllı saat modeli Amazfit Bip U, kickboks, bisiklet sürme gibi birçok aktiviteyi de takip ediyor. 5 ATM kadar su basıncına dayanabilen akıllı saat modeli, 50 metreye kadar suda kalabiliyor. Siyah, Yeşil ve Açık Pembe olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan akıllı saat modeli, 1.43 inç boyutunda bir ekrana sahip.

Amazfit Bip U Akıllı Saat Modeli, Uygun Fiyatı ve Gelişmiş Özellikleriyle Tanıtıldı Uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Amazfit Bip U akıllı saat modeli tanıtıldı. İşte cihazın fiyatı ve özellikleri...

Corning Gorilla Glass 3 korumasıyla birlikte karşımıza çıkan akıllı saat modeli, bu sayede çizik ve kırıklara karşı oldukça dayanıklı. Oldukça yenilikçi özellikleriyle ve tasarımıyla dikkat çeken Amazfit Bip U akıllı saat modeli, 55 dolar uygun fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bu da güncel kur üzerinden 435 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Bir Tarafı Akıllı, Diğer Tarafı Klasik Saat: Sony Wena 3 Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir