Alamayanlar Üzülmesin: Watch Dogs 2 Tekrar Ücretsiz Oldu

Ubisoft Forward etkinliği kapsamında hediye edilen Watch Dogs 2, yoğunluktan dolayı sunucuların çökmesi sonucunda tekrar ücretsiz bir şekilde dağıtılmaya başladı.
 Alamayanlar Üzülmesin: Watch Dogs 2 Tekrar Ücretsiz Oldu

Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük video oyunu üreticilerinden biri olan Ubisoft, dün yaptığı etkinlik ile Watch Dogs 2‘yi ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Oyuncuların, 270 TL değerindeki Watch Dogs 2 oyununu alabilmeleri için tek yapmaları gereken şey ise Ubisoft’a kayıt olarak “Ubisoft Forward” etkinliğini 1 dakika izlemeleriydi. Maalesef işler planlandığı gibi gitmedi.

Daha önce bildiğiniz gibi Epic Games GTA 5’i ücretsiz yapmış, fakat ani yoğunluktan dolayı çökmeler yaşanmıştı. Aynı olayı Ubisoft da yaşadı. Ubisoft Forward etkinliğine kayıt olup katılan herkese ödül vereceğini söyleyen Ubisoft, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Çünkü 2 saatlik etkinliğe katılan neredeyse herkes, giriş yapmakta zorluk yaşadı. Yoğunluk sebebiyle giriş yapmakta büyük zorluklar yaşandı ve Watch Dogs 2’yi ücretsiz almak isteyen oyuncular maalesef elleri boş döndü.

Fakat Ubisoft, bunun yoğunluktan dolayı kaynaklandığını ve bu durumdan dolayı üzüldüklerini belirterek kampanyayı genişletti. Oyuncularından özür dileyen Ubisoft, an itibarıyla Ubisoft’a kayıt olan herkese ücretsiz olarak Watch Dogs 2 oyununu hediye ediyor. Üstelik bu sefer etkinlik izleme şartı da bulunmuyor. Steam üzerinde 269,00 TL’lik fiyata sahip olan Watch Dogs 2’ye şimdi ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise oldukça basit.

İlgili İçerik  Ubisoft, 100'den Fazla Oyunu Ücretsiz Sunuyor
Alamayanlar Üzülmesin: Watch Dogs 2 Tekrar Ücretsiz Oldu

Watch Dogs 2‘ye sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak Ubisoft‘un web sitesine gitmek ve kayıt olmak. Siz kayıt olduktan sonra ekrana gelen bildiri yazısında da olduğu gibi, Watch Dogs 2 oyunu kısa sürede kütüphanenize eklenecek. Oyunun otomatik olarak kütüphanenize eklenmemesi, yaşanabilecek yoğunluktan dolayı sistemin çökmemesi için yapılmış olabilir. Diğer bir yandan bu kampanyanın ne zaman biteceğine dair herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu sebeple ne kadar hızlı bir şekilde oyunu alırsanız o kadar iyi. Çünkü etkinlik her an bitebilir. Watch Dogs 2’yi kütüphanesine ekleyenler için iyi oyunlar dileriz 🙂

Bir önceki yazımız olan 2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu başlıklı makalemizde 2020 Video Oyunlar, Yeni PC Oyunları ve Yeni PS Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
 • Necip dedi ki:

  Çok teşekkür ederim ne zaman gelir hesabıma watch dogs 2?

  1
  • Ali Çelen dedi ki:

   Maksimum 1-2 gün içerisinde hesaba ekleneceğini düşünüyoruz. Ubisoft’un ekranında “yakın bir zamanda hesabınıza eklenecek” ibaresi yer alıyor. Büyük ihtimalle sistemde yoğunluk olduğundan dolayıdır.

   2
 • Sami Şenova dedi ki:

  Ben önceden kayıt olmuştum oyun gelecekmi

 • Kaan dedi ki:

  Merhaba Ben Zaten Kayıtlı Bir Kullanıcıydım Ubisofta ama verdiğin linkten girdim registered dedim ve kadınız onaylandı dedi o sırada hesabımda açıktı.

  Registration confirmed
  Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!

  After registering you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your Uplay PC library. The other in-game rewards will soon await you directly in the related games.
  Void where prohibited by law or regulation. Participants must be 18 or older at the time of entry. Ubisoft may offer alternative giveaways, when necessary

  1
Bir Yorum Yapın