Connect with us


Dünya'dan Haberler

Alacakaranlık Filminin Yıldızı Robert Pattinson’da Covid-19 Pozitif Çıktı: Batman Filmi Ertelendi

Özellikle Alacakaranlık serisiyle tanınan dünyaca ünlü oyuncu Robert Pattinson, covid-19’a yakalandı. Bu sebeple çekimleri devam eden Batman filmi de durduruldu.

Zaman:

Tarih:

Robert Pattinson Virüse Yakalandı: Batman Filmi Ertelendi

Romantik/Fantastik türdeki Alacakaranlık serisiyle büyük bir üne kavuşan ünlü oyuncu Robert Pattinson, Alacakaranlık serisinde Edward Cullen rolüyle tanınmış ve milyonlarca hayran edinmişti. 34 yaşındaki ünlü oyuncu, DC Sinematiğinin yeni Batman filminin Birleşik Krallık’ta çekilen bölümlerinde oyunculuk sergiliyordu. Fakat yapılan covid-19 testinin pozitif çıkması, film çekimlerinin de ertelenmesine sebep oldu.

Milyonlarca kişinin merakla beklediği Robert Pattinson’lı yeni Batman filmi, filmin başrol oyuncusu Robert Pattinson’ın covid-19’a yakalanması sebebiyle 2. kez durduruldu. Daha önce de durdurulan film, covid-19’dan oldukça kötü etkilendi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın son aylarında Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyada yayılan covid-19 salgını, özellikle eğlence sektörünü derinden sarstı diyebiliriz.

Yılın ilk aylarından beri adeta durma noktasına gelen eğlence sektörü, bu durgunluğu sinema sektöründe de gösterdi. Birçok filmin yapımları salgın sebebiyle durdurulurken, birçok film de 1-2 yıl aralıklarla ertelendi. Salgının ilk zamanlarında çekimleri devam eden DC’nin yeni Batman filmi de salgın sebebiyle 5-6 ay süresince durdurulmuştu. Çekimleri yeni yeni devam eden film, bu sefer de başrol oyuncularından olan Robert Pattinson’ın covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle ertelendi.

Benzer içerik:  WhatsApp Kullanıcılara Kredi Vermek İçin Çalışıyor
Alacakaranlık Filminin Yıldızı Robert Pattinson'da Covid-19 Pozitif Çıktı: Batman Filmi Ertelendi Özellikle Alacakaranlık serisiyle tanınan dünyaca ünlü oyuncu Robert Pattinson, covid-19'a yakalandı. Bu sebeple çekimleri devam eden Batman filmi de durduruldu.

Çekimleri Birleşik Krallık’ta sürmesi planlanan filmin çekimlerinin geçici olarak durdurulduğu açıklanırken, çekimlerinin ne zaman devam edileceği belirtilmedi. Fakat yeni Batman filminin 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona gireceği söyleniyor. Henüz vizyona girmesi için 1 yıllık bir süre bulunan The Batman filmi, özellikle Robert Pattinson hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dilerseniz filmin fragmanına da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Batman Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir