Connect with us


Dijital Haberler

Acun Ilıcalı’nın Dijital Platformunda Kimlerin Yer Alacağı Ortaya Çıkıyor

Türkiye’nin en ünlü televizyoncularından olan Acun Ilıcalı’nın açacağı söylenen yeni dijital platformda yer alacak isimler ortaya çıkmaya başladı.

Zaman:

Tarih:

Acun Ilıcalı'nın Dijital Platformunda Kimler Yer Alacak?

Türkiye‘nin en ünlü televizyoncularından biri olan medya patronu Acun Ilıcalı, günler önceden beri dijital bir yayın platformu açacağı iddialarıyla gündemde. Netflix benzeri bir platform kurarak kendi yapımlarını ve projelerini yayınlayacağı söylenen Acun Ilıcalı’nın, dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından biri olan Netflix’e rakip olacağı günlerdir iddia ediliyordu.

İlgili iddialara yönelik resmi bir açıklama henüz gelmemiş olsa da, detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın, yeni kuracağı bu dijital içerik platformu için hangi isimlerle anlaştığı ortaya çıktı. Habertürk Kelebek’in yeni yazarı Orkun Ün tarafından yayınlanan bir habere göre Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasından bu sene tanıdığımız ünlü isimleri, ve YouTube’un en ünlü isimlerini kadrosuna katarak bir dijital platform karşımıza çıkarabilir.

İlgili habere göre Acun Ilıcalı, şimdiden ilk program için 2020 Survivor yarışmacılarından olan Nisa Bölükbaşı ve 2020 Survivor ikincisi Barış Murat Yağcı ile bir anlaşmaya vardı. 2 ünlü isimin sunacağı programa ise Türkiye’nin en ünlü YouTube içerik üreticisi olan Enes Batur‘un eşlik edeceği belirtildi. Yani Acun Ilıcalı’nın dijital yayın platformundaki ilk programda Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ve Enes Batur üçlüsü olabilir. Diğer bir yandan habere göre bunların da dışında 2020 Survivor Şampiyonu Camal Can Canseven ve ünlü genç şarkıcı Aleyna Tilki de bu platform kadrosunda yer alacak.

Benzer içerik:  Netflix'in Yeni Türk Filmi 9 Kere Leyla Yayınlandı
Acun Ilıcalı'nın Dijital Platformunda Kimlerin Yer Alacağı Ortaya Çıkıyor Türkiye'nin en ünlü televizyoncularından olan Acun Ilıcalı'nın açacağı söylenen yeni dijital platformda yer alacak isimler ortaya çıkmaya başladı.

Ayrıca daha önce sizlere haberimizde aktardığımız gibi Acun Ilıcalı’ın, yeni anlaşma için ünlü komedyen Cem Yılmaz’a da teklif götürdüğü iddia edilmişti. Bu konuda herhangi bir gelişme veya resmi bir bilgi paylaşımı olmadı. Diğer bir yandan Acun Ilıcalı’nın dijital bir platform kurarak Netflix gibi platformlara nasıl rakip olacağı, veya başarılı olup olmayacağı da büyük merak konusu. Hali hazırda pek çok ülkede programlar yayınlayan Acun Ilıcalı’nın, birçok ülkede ulaştığı büyük kitleler bulunuyor ve bu sayede bu dijital platformun da büyük kitlelere ulaşması mümkün olabilir.

Fakat insanların Netflix, HBO gibi platformlar yerine Acun Ilıcalı’nın platformunu seçmesi için bir sebep olmalı. Yani eğer çok farklı içerikler bulunursa, bu platform belki de oldukça iyi bir kitleye sahip olabilir. Fakat her yerden ulaşılabilen veya pek dikkat çekmeyen içeriklerle karşımıza çıkarsa, platformun sonu pek de parlak olmayabilir. İlerleyen günlerde tüm gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Gelişmeler ve güncel haberler için kitle.net’i takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir