Connect with us


Dijital Haberler

Acun Ilıcalı, Dijital Platformu “Exxen”i Duyurdu

Türkiye’nin en ünlü medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı’nın uzun bir süredir konuşulan dijital platformu, Exxen ismiyle resmi olarak duyuruldu.

Zaman:

Tarih:

Acun Ilıcalı, Dijital Platformu "Exxen"i Duyurdu

Türkiye’nin en ünlü televizyoncularından ve medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı, bir süredir dijital bir platform kuracağıyla gündemdeydi. Birçoğunuzun da bildiği gibi dijital içerik platformları arasında dünya çapında devasa platformlar bulunuyor ve bunlardan biri de Netflix olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce Netflix ile çalışan ve Exatlon yarışmasını düzenleyerek Netflix’te yayınlayan Acun Ilıcalı, şimdi de Netflix’e rakip oluyor.

Dünyanın en bük dijital platformlarından biri olan ve dünya çapında 193 milyondan fazla aboneye sahip olan Netflix’e rakip olacak olan Acun Ilıcalı, günlerdir dijital yayın platformu kuracağıyla konuşuluyordu. Sonunda konuyla ilgili Acun Ilıcalı’dan resmi bir paylaşım da geldi. Yeni dijital yayın platformuna özel bir sosyal medya hesabı oluşturan Acun Medya, bunu sosyal medyadan duyurdu.

Yeni dijital platformu “Exxen” için bir Instagram hesabı oluşturulurken, Acun Ilıcalı da kendi resmi Instagram hesabı üzerinden yeni dijital yayın platformu Exxen’i paylaştı. “Çok Yakında” etiketiyle sosyal medyada duyurulan dijital yayın platformu Exxen, şimdiden on binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle on binlerce kişi, Survivor’da büyük popülerliğe ulaşan Nisa Bölükbaşı’nın ve Barış Murat Yağcı’nın bu platformda program yapmasını heyecanla beklediklerini söyşedi.

Benzer içerik:  Exxen'in Fazlasıyla Uygun Aylık Ücreti Resmi Olarak Açıklandı

Acun Ilıcalı’nın Dijital Platformu “Exxen” Çok Yakında Geliyor

Acun Ilıcalı, Dijital Platformu "Exxen"i Duyurdu Türkiye'nin en ünlü medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı'nın uzun bir süredir konuşulan dijital platformu, Exxen ismiyle resmi olarak duyuruldu.

Daha önce Acun Ilıcalı’nın bu dijital platform için Cem Yılmaz gibi isimlerle masaya oturduğu belirtilmiş, bununla birlikte bu platformda Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı gibi isimlerin de bu platformda yayın yapacağı söylenmişti. Ayrıca haberimizde söylediğimiz gibi Enes Batur’un da bu platformda bir programda yer alacağı belirtilmişti.

Dünya devi dijital içerik platformu Netflix’e rakip olması beklenen ve ülkemizde sevilen bir platforma dönüşebileceği düşünülen Exxen’in, çok yakında açılacağı belirtildi. Yıllık milyarlarca dolarlık gelir elde eden ve milyarlarca dolarlık projelere imza atan Netflix’e ülkemizden rakip olan birçok platform bulunurken, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı da bu alanda artık hizmet vermeye başlayacak.

Acun Ilıcalı, Dijital Platformu "Exxen"i Duyurdu Türkiye'nin en ünlü medya patronlarından biri olan Acun Ilıcalı'nın uzun bir süredir konuşulan dijital platformu, Exxen ismiyle resmi olarak duyuruldu.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir