Connect with us


Dijital Haberler

Activision, 10 Bin Kişiye Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Key Dağıtacak

Oyun dünyasının en sevilen savaş oyunu serilerinden olan Call of Duty’nin yeni oyunu için 10 bin adet beta key, ücretsiz olarak dağıtılacak.

Zaman:

Tarih:

10 Bin Kişiye CoD: Black Ops Cold War Beta Key Dağıtılacak

Dünyanın en sevilen video oyunu serilerinden biri olan Call of Duty, çok yakın bir zamanda yeni oyunuyla oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War oyunuyla oyuncuların karşısına çıkacak olan ünlü savaş oyunu serisi, fragmanıyla ve ortaya çıkan tüm bilgileriyle oyuncuları oldukça heyecanlandırmayı başarmıştı.

Her yıl oyuncuların karşısına yeni oyunlar ile çıkan Call of Duty serisi, oyun dünyasında en iyi yere sahip olan oyunlardan biri diyebiliriz. Oyun dünyası için oldukça önemli bir seri olan savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu, Activision tarafından yayınlanacak. Oyuncular, oyunun çıkışını heyecanla beklerken ve ön siparişlerini verirken, Activision tarafından oldukça heyecan verici bir açıklama yapıldı.

Bu pazar günü yayınlanacak olan Call of Duty ligini izleyen herkes, Activision’un başlattığı Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Key çekilişine katılmış olacak. Yani bir etkinliği 45 dakikadan daha uzun bir süre izleyerek çekilişe katılabilecek, CoD: Black Ops Cold War beta anahtarına ücretsiz olarak sahip olma şansı yakalayabileceksiniz. Açıklamalara göre Activision, 10 bin kişiye ücretsiz olarak beta anahtarını bu şekilde dağıtacak. Bunun yanında ligi izleyen kişilere başka ödüller de verilecek.

Benzer içerik:  LoL Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır?
Activision, 10 Bin Kişiye Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Key Dağıtacak Oyun dünyasının en sevilen savaş oyunu serilerinden olan Call of Duty'nin yeni oyunu için 10 bin adet beta key, ücretsiz olarak dağıtılacak.

Activision tarafından başlatılan bu çekiliş kapsamında 10 bin kişi Black Ops Cold War beta anahtarına sahip olabilecekken, bunun yanında CDL Champs 2020 isimli oyun içi içerik paketi de oyunculara hediye edilecek. Diğer bir yandan etkinliği izleyen kişiler CoD: Modern Warfare ve Warzone’da kullanabileceği bir CoD bıçağına sahip olacak.

Eğer Pazar günü Türkiye saatiyle saat 23:00’da etkinliğe katılmak ve 45 dakika izleyerek bu çekilişe katılmak ve ödüllerden faydalanmak isterseniz, buraya tıklayarak Call of Duty ligi resmi web sitesine gidebilirsiniz. İlgili etkinlik sitesinde hesabınıza giriş yapmalısınız. Bu sayede ödüllerden ve çekilişten yararlanabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptığınızda, hangi platformda CoD Black Ops Cold War Beta anahtarına sahip olmak istediğinizi de seçebilirsiniz.

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir