Connect with us


Video Haberler

ABD Başkan Adayı Joe Biden, Alkış Alamayınca Sinirlendi: “Alkışlayın Sizi Aptal P*çler”

ABD Başkan Adayı Joe Biden’ın askerler karşısında konuşurken alkış alamadığı ve ardından “Alkışlayın, sizi aptal p*çler” dediği anlara ait video, sosyal medyada tekrar viral oldu.

Zaman:

Tarih:

ABD Başkan Adayı Joe Biden, Alkış Alamayınca Sinirlendi

Amerika Birleşik Devletlerinde seçim günü yaklaştıkça ortalık daha da kızışıyor. Dünyanın en güçlü ülkelerinden olan ABD‘de en güçlü 2 başkanlık adayı olan Donald Trump ve Joe Biden arasındaki başkanlık yarışı, her geçen gün daha da kızışıyor. Donald Trump yanlısı haber kaynakları, Trump’ın en büyük rakibi Joe Biden’ın seçimi kazanmasını engellemek için her türlü yolu deniyor.

Bugün ülkemizde ve yurt dışında sosyal medyanın gündemi olan, haberleri peş peşe yapılan bir video bulunuyor. Aslında 2016 yılında çekilen videoda bu yılın en güçlü ABD Başkanlık adaylarından olan Joe Biden, askerler karşısında yaptığı bir konuşma alkış alamıyor ve “Burayı alkışlayın, sizi aptal p*çler” açıklamasında bulunuyor.

2016 yılında yaşanan olayın videosu, Donald Trump’a yakın kaynaklarca bugün tekrar gündeme getirildi ve olay sosyal medyada gündem oldu. Aslında ilgili videoda şaka yaparak kendisini dinleyen ABD ordusunu alkışlamaları konusunda cesaret veren Biden, ABD ordusuna gerçekten küfür etmiyor ve onlara şaka yapıyordu. Trump’a yakın kaynaklar ise Biden’ın ABD ordusuna küfür ettiğini ve aşağıladığını belirten haberlere yer verdi.

Benzer içerik:  ABD, Türkiye'nin Huawei'ye Ambargo Uygulamasını İstedi

“Alkışlayın, sizi aptal p*çler”

ABD Başkan Adayı Joe Biden, Alkış Alamayınca Sinirlendi: "Alkışlayın Sizi Aptal P*çler" ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın askerler karşısında konuşurken alkış alamadığı ve ardından "Alkışlayın, sizi aptal p*çler" dediği anlara ait video, sosyal medyada tekrar viral oldu.

ABD’nin bu yılki en güçlü başkanlık adaylarından biri olan Joe Biden’ın 2016 yılındaki bir konuşmasına ait görüntüleri, yeni çekilmiş ve ciddi görüntüler olduğuna dair iddialarla yayınlandı ve sosyal medyada gündem oldu. Fakat Joe Biden’a yakın kaynaklarca videodaki sözlerin şaka amaçlı olduğu, izleyenlerin de buna güldüğü belirtildi. Biden’ın, ilgili konuşmasını ABD ordusunu tebrik ederek ve “siz dünyanın gelmiş geçmiş en iyi savaşçı neslisiniz” diyerek sonlandırdığı ortaya çıktı.

Dilerseniz o videoyu da hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Sosyal Medyada Yayılan O Video

1 Yorum

1 Yorum

  1. puhahahahahaha

    27 Eylül 2020 at 02:55

    puhahaha haykırdım adamlardaki siyasilere bak hey maşallah

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir