Connect with us


Dünya'dan Haberler

Aamir Khan, Yeni Filmini Çekmek İçin Türkiye’ye Geliyor

Ünlü Hint oyuncu, yapımcı ve yönetmen Aamir Khan, Forrest Gump uyarlaması yeni filmi Laal Singh Chaddha’yı çekmek için Türkiye’ye gelecek.

Zaman:

Tarih:

Aamir Khan, Yeni Filmini Çekmek İçin Türkiye'ye Geliyor

Dünyaca ünlü aktör, yapımcı ve yönetmen Aamir Khan, son günlerde yeni filmi için çalışmalarını son hızla sürdürüyor. Covid-19 salgını sebebiyle daha önce durdurulmak zorunda kalan projesi için tekrar çalışmalara başlayan ünlü oyuncu Khan, filmin çekimlerine Türkiye’de devam etmeye karar verdi. 1994 yapımlı oldukça beğenilen film Forrest Gump‘tan uyarlama olacak yeni Aamir Khan filmi Laal Singh Chaddha, çok yakında Türkiye’de tamamlanacak.

Pandemi sebebiyle sinema sektörü her ne kadar zora girmiş olsa da, en zor sürecin atlatılmasının ardından birçok yapımcı durdurdukları filmleri devam ettirme kararı aldı. Birçok film projesi yeniden başlarken, bu filmlerden biri de Hintli aktör Aamir Khan’ın merakla beklenen Laal Singh Chaddha filmiydi. Dangal, 3 Aptal gibi filmleriyle gişe rekorları kıran Aamir Khan’ın yeni filminden de büyük bir başarı bekleniyor.

Daha önce 2017 yılında ülkemize gelen Aamir Khan, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalara göre Türkiye’den oldukça hoşlanmış. Türkiye’nin olanaklarından oldukça memnun kalan Aamir Khan, bu sebeple tekrardan Türkiye’de çekimleri tamamlama kararı almış. Aamir Khan, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle Ağustos ayı, yani bu ay içerisinde Türkiye’ye gelecek.

Benzer içerik:  Netflix Ne Kadar İnternet Harcıyor?
Aamir Khan, Yeni Filmini Çekmek İçin Türkiye'ye Geliyor Ünlü Hint oyuncu, yapımcı ve yönetmen Aamir Khan, Forrest Gump uyarlaması yeni filmi Laal Singh Chaddha'yı çekmek için Türkiye'ye gelecek.

Covid-19 sebebiyle çekimlerine ara verilen Laal Singh Chaddha filmi, Ekim ayından itibaren 40 gün içerisinde tamamlanacak. Diğer bir yandan filmin çekimleri için Aamir Khan ile birlikte diğer Hintli ünlü aktörler de ülkemize gelecek. Merakla beklenen film, şimdiden milyonlarca Türk’ün dikkatini çekmiş durumda. Kareena Kapoor’un Aamir Khan’a eşlik ettiği Forrest Gump uyarlaması bu filmin yönetmenliğini Advait Chandan üstlenecek.

Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir