Connect with us


Oyun Haberleri

A Total War Saga: TROY’un 70 TL’lik Amazons Ek Paketi Ücretsiz Oldu

Geçtiğimiz zamanlarda Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılan A Total War Saga: TROY oyununun ilk ek paketi Amazons, bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

A Total War Saga: TROY'un 70 TL'lik Amazons Ek Paketi Ücretsiz Oldu Geçtiğimiz zamanlarda Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılan A Total War Saga: TROY oyununun ilk ek paketi Amazons, bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Epic Games‘in geçtiğimiz zamanlarda ücretsiz olarak oyunculara sunduğu A Total War Saga: TROY, ücretsiz olması sebebiyle çok büyük bir ilgi görmüş ve milyonlarca oyuncu tarafından Epic Games kütüphanesine eklenmişti. Ücretsiz olmasıyla birlikte büyük bir ilgi gören video oyunu A Total War Saga: TROY, şimdi de ilk ek paketini yayınladı.

İlk olarak ücretsiz bir şekilde Epic Games üzerinde yayınlanan video oyunu A Total War Saga: TROY, şimdi de ilk ek paketiyle oyuncuların karşısına çıktı. Oyuncular oyunu ücretsiz olarak alma şansı yakalarken, şimdi de ilk ek paketi ücretsiz olarak alma şansı yakaladı. Oyuncular tarafından oldukça sevilen bir strateji oyunu haline gelen A Total War Saga: TROY, Amazons ek paketini ücretsiz olarak yayınladı.

Eğer Epic Games üzerinden A Total War Saga: TROY oyununa sahip olan milyonlarca oyuncu arasında siz de varsanız, Epic Games’e özel ücretsiz ek paketten hemen şimdi yararlanabilirsiniz. 24 Eylül – 8 Ekim 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Games kullanıcılarına sunulacak olan A Total War Saga: TROY Amazons ek paketi, daha sonra da 70 TL‘lik fiyatıyla oyunculara sunulacak. Epic Games üzerinden A Total War Saga: TROY oyununa sahip olanların, Amazons ek paketine sahip olması ise fazlasıyla basit. Dilerseniz gelin Amazons ek paketini nasıl alabileceğinize hep birlikte bakalım…

Benzer içerik:  TikTok, Video Sınırını 3 Dakikaya Yükseltmek İçin Testlere Başladı

A Total War Saga: TROY – Amazons Ek Paketi Nasıl Alınır? – Ücretsiz

A Total War Saga: TROY'un 70 TL'lik Amazons Ek Paketi Ücretsiz Oldu Geçtiğimiz zamanlarda Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılan A Total War Saga: TROY oyununun ilk ek paketi Amazons, bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı.

Eğer Epic Games kullanıcısıysanız ve Epic Games hesabınızda A Total War Saga: TROY oyunu bulunuyorsa, bu ek paketi almanız çok kolay.

 • Öncelikle buraya tıklayarak Total War kayıt sayfasına gidin ve kayıt olun.
 • Kayıt olduktan sonra e-postanızı onaylayın ve giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra üst menüden Hesabım‘a tıklayın ve Epic Games hesabınızı bağlayın.
 • Hesabınızı bağladıktan sonra buraya tıklayın ve tekrar giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan ekranda ilk sırada olan Total War Saga Amazons resmine tıklayın.
 • Claim Code butonuna tıklayın.
 • Açılan sayfada tekrar Claim Code tıklayın.
 • Ardından Redeem* your code here: Epic Games yazan bölümde “Epic Gamesyazısına tıklayın.

İşte bu kadar. 70 TL değerindeki A Total War Saga: TROY – AMAZONS ek paketine bu şekilde rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. cengiz

  29 Eylül 2020 at 09:31

  kodu aldım epic games içinde nerede kullanacağımı anlayamadım

  • Ali Çelen

   29 Eylül 2020 at 13:45

   Redeem* your code here: Epic Games yazan yerdeki Epic Games yazısına tıklamanız lazım. Yukarıda anlattım zaten, kodu bir yere girmenize gerek yok otomatik giriyor “Epic Games” butonuna tıklayınca.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir