Connect with us


Dijital Haberler

A Total War Saga: TROY, 1 Saatte 1 Milyon Kez İndirildi

Merakla beklenen oyun A Total War Saga: TROY, dün yayınlanmasının ardından Epic Games’te ücretsiz olmuştu. Oyun, 1 saatte 1 milyon kişi tarafından indirildi.

Zaman:

Tarih:

A Total War Saga: TROY, 1 Saatte 1 Milyon İndirildi

Milyonlarca oyuncunun heyecanla beklediği Total War Saga: TROY, dün yayınlanmış ve milyonlarca oyuncu oldukça büyük bir ilgi göstermişti. Bu ilginin en büyük sebeplerinden biri de, oyunun Epic Games üzerinde 24 saatliğine ücretsiz olmasıydı. 215 TL değerindeki A Total War Saga: TROY dün ilk çıktığı andan itibaren, son zamanların gözde oyun sitesi Epic Games‘te ücretsiz olarak yayınlandı. Bu da oyunun çok büyük bir indirme sayısı başarısı yakalamasını sağladı.

Dün saat 18:00 itibarıyla 24 saat boyunca Epic Games üzerinde ücretsiz şekilde oyuncuların beğenisine sunulan Total War Saga: TROY, sadece ilk 1 saat içerisinde 1 milyondan fazla indirme sayısını aşmayı başardı. Oyunun bu başarısı büyük bir ilgi çekerken, milyonlarca oyuncu da oyunu beğeniyle karşıladı.

215 TL değerindeki fırsatı kaçırmak istemeyen oyuncular Epic Games’e akın ederek oyunu alırken, ilk 1 saatte 1 milyondan fazla kişi, daha sonrasında ise kampanyayı duyan yüz binlerce kişi tarafından indirildi. İlk 1 saat içerisinde elde edilen indirme sayısı dışında bir veri bulunmasa da, oyunun kalan 23 saatte de iyi bir başarı yakaladığını tahmin etmek zor değil.

Dün size aktardığımız haberimizdeki gibi oyun, normal fiyatıyla 215 TL olarak karşımıza çıkıyor ve Epic Games’e özel sadece ilk 1 gün ücretsiz olmuştu. Eğer bu tür ücretsiz oyun haberlerinden anında bildirim almak isterseniz Kitle‘yi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz andan itibaren yeni haberlerin bildirimleri cihazınıza ücretsiz olarak anında iletilir. Bu sayede ücretsiz oyun fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Benzer içerik:  Ubisoft Üst Yöneticisi ve Başkan Yardımcısı İstifa Etti

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir