Connect with us


Sinema ve Televizyon

85 Yıllık 20th Century Fox Markasının Fişi Çekildi

Walt Disney’in bünyesinde bulunan 85 yıllık ünlü marka 20th Century Fox markasının fişi çekildi. Marka, bundan sonra yoluna “20th Television” olarak devam edecek.

Zaman:

Tarih:

85 Yıllık 20th Century Fox Markasının Fişi Çekildi

Dünyanın en büyük film yapım ve dağıtım şirketlerinden olan ve 85 yıllık bir marka olan 20th Century Fox, sizlerin de bileceği üzere birçok filmin dağıtımını ve yapımını üstlendiğinden dolayı film başında bir intro ile karşımıza çıkıyor. Kendine özgü nostaljik giriş müziğiyle tanıdığımız 20th Century Fox, üst şirket Walt Disney tarafından alınan karar ile tarihe gömülüyor.

Yılların markası 20th Century Fox, bir süre önce dünyanın en büyük film ve eğlence stüdyolarından biri olan Walt Disney Studios tarafından satın alınmıştı. Bir süredir Walt Disney Studios bünyesinde devam eden 20th Century Fox, bugün alınan karar ile yerini yeni markaya bıraktı. 85 yıllık 20th Century Fox markası, bundan sonra 20th Television olarak karşımıza çıkacak.

85 Yıllık 20th Century Fox Markasının Fişi Çekildi Walt Disney'in bünyesinde bulunan 85 yıllık ünlü marka 20th Century Fox markasının fişi çekildi. Marka, bundan sonra yoluna "20th Television" olarak devam edecek.

Diğer bir yandan 20th Century Fox’un oldukça beğenilen nostaljik girişi ve giriş müziği, Walt Disney Studios tarafından 20th Television markasında da korunmaya devam edecek. Yani marka ismi tarihe gömülse de, giriş videosu ve müziğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeyecek. Herkes tarafından sevilen o girişteki değişen tek şey, 20th Century Fox yerine 20th Television yazması olacak. Dilerseniz hemen alt tarafta bulunan videodan eski giriş videosuna da göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Lucifer 6. Sezonu Netflix Tarafından Onaylandı

Bundan sonra şirket tarafından yapılacak olan yapımlar, 20th Television ismiyle çıkış yapacak ve yeni giriş videosu yer alacak. Bununla birlikte, bu yapımların önümüzdeki aylarda karşımıza çıkması bekleniyor.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir