Connect with us


Dijital Haberler

6 Bölümlük The Witcher Spin-Off’u | The Witcher: Blood Origin

Netflix’in milyonlarca kişi tarafından izlenen ve sevilen dizisi The Witcher, ilerleyen zamanlarda 6 bölümlük spin-off’u The Witcher: Blood Origin ile karşımıza çıkacak.

Zaman:

Tarih:

The Witcher Spin-Off'u Geliyor | The Witcher: Blood Origin

Netflix’in oldukça sevilen dizisi The Witcher, 6 bölümlük spin-off ile çok yakında karşımızda olacak. Aralık 2019‘da Netflix üzerinde yayınlanan ve çok kısa bir sürede büyük bir ilgi çeken fantastik drama dizisi The Witcher‘ın 1.200 yıl öncesine gidecek olan yeni The Witcher: Blood Origin, orjinal The Witcher’a odaklanacak.

The Witcher kitap serisinin yazarlarının danışmanlığında yapılacak olan yeni The Witcher: Blood Origin projesi, şimdiden birçok kişinin oldukça dikkatini çekmiş durumda. Milyonlarca Netflix kullanıcısının ilgisini çeken ilk dizi, bu sebeple yeni bir mini dizinin projelendirilmesine sebep oldu. Orjinal The Witcher’dan 1.200 yıl eskisine gidecek ve 6 bölümden oluşacak olan The Witcher: Blood Origin, ayrıca Witcher’ın kökenlerini görmemizi sağlayacak.

Declan de Barra ve Lauren Schmidt Hissrich tarafından hazırlanan bu mini dizi ile birlikte Witcher’ın oldukça geniş detaylarına şahitlik edeceğiz. Diğer bir yandan henüz hazırlık aşamasında olan bu mini dizi’nin 2021 yılı içerisinde Netflix üzerinde yayınlanacağı belirtiliyor. Henüz mini dizinin yeni ortaya çıkmış olması ve Netflix tarafından geniş bir detaya yer verilmemesi sebebiyle elimizde daha fazla bilgi bulunmuyor.

6 Bölümlük The Witcher Spin-Off'u | The Witcher: Blood Origin

2019’un Aralık ayında Netflix üzerinde yayınlanan The Witcher’ın ilk sezonu, sadece ilk 4 haftada toplam 76 milyondan fazla abone tarafından izlenmişti. Netflix’in “ilk sezonu en çok izlenen dizi“si olan The Witcher, bu sebeple Netflix’e bu büyük hayran kitlesinin karşısına yeni bir mini diziyle çıkma kararı aldırdı. Yeni mini dizi The Witcher: Blood Origin hakkında daha detaylı bilgilerin karşımıza çıkmasıyla birlikte sizlere aktaracağız.

Konu hakkında gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için “kitle.net” web sitemizi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel