Connect with us


Mobil Haberler

6.000 mAh Bataryalı Realme C12, Geekbench’de Ortaya Çıktı

Çin merkezli teknoloji şirketi Realme’nin uygun fiyatlı olması beklenen yeni akıllı telefon modeli Realme C12, Geekbench testinde ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

6.000 mAh Bataryalı Realme C12, Geekbench'de Ortaya Çıktı

Son zamanlarda oldukça dikkat çeken akıllı telefon markası Realme, piyasadaki yükselişini sürdürüyor. Yükseliş sürecinde pek çok yeni akıllı telefon modelini piyasaya süren Realme, son günlerde uygun fiyatlı olacağı düşünülen yeni akıllı telefon modeli Realme C12 üzerinde çalışıyor. Tüketiciler tarafından merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli, henüz tanıtılmadan Geekbench testi ile ortaya çıktı.

Birçok cihazın henüz tanıtılmadan karşımıza çıktığı Geekbench, bu sefer de Realme C12’yi karşımıza çıkardı. Uygun fiyatlı olacağı düşünülen ve oldukça iyi özelliklere sahip olması beklenen Realme C12, Geekbench skoru ve özellikleriyle karşımızda. Geekbench’te ortaya çıkan bilgilere göre yeni akıllı telefon modeli Realme C12, 3 GB değerinde RAM‘i ve 8 çekirdekli 2.3 ghz hızındaki Mediatek Helio P35 işlemcisiyle karşımıza çıkacak.

Çok yakında Hindistan’da tanıtılacak olan yeni Realme C12, Android 10 işletim sistemiyle kutusundan çıkacak. Çok çekirdekli performans testinde Geekbench’ten tam 972 puan alan yeni akıllı telefon modeli, tek çekirdek performans testinde ise 165 puanlık bir başarı yakaladı. Şuan için Geekbench’te ortaya çıkan bilgiler oldukça sınırlı olsa da, Geekbench dışında ortaya atılan iddialar da bulunuyor.

Benzer içerik:  iPhone 12 Modellerinin Türkiye Fiyatları Sızdırıldı
6.000 mAh Bataryalı Realme C12, Geekbench'de Ortaya Çıktı Çin merkezli teknoloji şirketi Realme'nin uygun fiyatlı olması beklenen yeni akıllı telefon modeli Realme C12, Geekbench testinde ortaya çıktı.

Bu iddialara göre yeni Realme C12, 6.000 mAh değerindeki oldukça güçlü bataryasıyla karşımıza çıkabilir. Diğer bir yandan HD+ ekran ile karşımıza çıkacağı söylenen yeni Realme C12, 10W değerindeki hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkabilir. 6.000 mAh değerinde bir bataryaya sahip olan akıllı telefon için 10W’lık bir hızlı şarj desteğinin oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazın resmi tanıtım tarihi gibi bilgiler de şuan için belli değil. Bu sebeple ilerleyen günlerde ortaya çıkan tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir