465 Liralık Photoshop Programı “Luminar 3” Ücretsiz Oldu

 465 Liralık Photoshop Programı “Luminar 3” Ücretsiz Oldu

Washington merkezli bir yazılım şirketi olan Skylum, Luminar 3 adlı fotoğraf düzenleme programıücretsiz olarak tüm kullanıcılara sundu. Üstelik uzun uzun kayıt formu doldurmanıza gerek yok, tek yapmanız gereken isminizi ve e-postanızı gönderip lisans almak.


İlginizi Çekebilir: En İyi Online Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Washington merkezli yazılım şirketi Skylum’un gelişmiş fotoğraf düzenleme ve yapay zekalı fotoğraf geliştirme programı Luminar 3, geçtiğimiz saatlerde tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Daha önce 70 dolar, yani 465 TL değerinde olan bu program, şimdi isteyen herkes tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. Hem de uzun uzun form doldurmadan, sadece isminizi ve e-postanızı girerek programa ve lisans koduna sahip olabiliyorsunuz.

Yapacağınız e-posta aboneliği ile 465 TL’lik gelişmiş fotoğraf düzenleyici Luminar 3’e sahip olabilirsiniz. İçerisinde bir çok fotoğraf efekti bulunan, yapay zeka desteği sayesinde fotoğraflara renk katan ve daha kaliteli hale getirebilen Luminar 3’e nasıl sahip olabileceğinizi hemen aşağıda detaylıca anlattık. Fakat dilerseniz önce program özelliklerini okuyabilir, daha sonra programa nasıl sahip olabileceğinize göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik  E-Devlet'e Güncelleme: Din Değişikliği Yapılabilecek

Luminar 3 Fotoğraf Düzenleyici Özellikleri


465 Liralık Photoshop Programı "Luminar 3" Ücretsiz Oldu

Profesyonel çalışmalar için üretilen Luminar 3 fotoğraf düzenleme programı, içerisinde kaliteli fotoğraf üretebilmenizi sağlayacak yapay zeka ve onlarca efekt gibi özellikleri barındırıyor. Yapay zeka sayesinde fotoğraf üzerindeki insanları ve nesneleri algılayabilen program, onları kusursuz bir şekilde renklendirebiliyor.

Luminar 3 Ücretsiz İndirme


465 Liralık Photoshop Programı "Luminar 3" Ücretsiz Oldu
  1. İlk olarak buraya tıklayın ve adınız ile e-postanızı girin.
  2. Daha sonra gelen e-postadaki bağlantı ile aboneliği onaylayın

İşte Luminar 3 fotoğraf düzenleme programına ücretsiz olarak lisanslı bir şekilde sahip olmanız için yapacaklarınız bu kadar basit. Sadece 2 adım ile 465 TL’lik fotoğraf düzenleme programına ücretsiz ve lisanslı bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Amazon, Bulut Oyun Servisi "Project Tempo" ile Google'a Rakip Oluyor başlıklı makalemizde Amazon, Bulut Oyun ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın