Connect with us


Oyun Haberleri

309 TL’lik Borderlands 3, 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oldu

Son zamanların oldukça dikkat çeken video oyunu 309 TL değerindeki Borderlands 3, 5 gün boyunca Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

309 TL'lik Borderlands 3, 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oldu

Dünyanın en çok kullanılan online oyun satış platformlarından olan Steam, son zamanlarda oldukça büyüyen rakibi Epic Games‘e karşı küçük de olsa bir adım attı. Ücretsiz oyunlarıyla milyonlarca oyuncuyu platforma çekmeyi başaran ve Steam karşısında çok büyük bir büyüme kaydeden Epic Games, bu büyümeyi ücretsiz oyun etkinliği sayesinde yakalamıştı. Uzun zamandır belirli aralıklarla Steam de bu etkinlikleri düzenlese de, Epic Games kadar başarılı olamamıştı.

Fakat uzun bir süredir oyuncuların gönlüne taht kuran Steam, Epic Games kadar ücretsiz oyun dağıtmasa da piyasanın hala lideri konumunda kalmayı başarıyor. Steam’den vazgeçemeyen oyuncular, Epic Games’e geçiş yapmıyor ve Steam’in liderliğini korumasını sağlıyor. Steam ise indirim etkinlikleri ve ücretsiz oyun etkinlikleriyle bu oyuncuları platformda tutmayı başarıyor.

Son zamanların en çok oynanan Steam oyunlarından biri olan Borderlands 3, Steam oyuncularının deneyebilmesi ve oynayabilmesi amacıyla 5 gün boyunca ücretsiz hale geldi. Daha önce Epic Games tarafından da “sonsuza kadar” kalacak şekilde ücretsiz olarak verilen 309 TL değerindeki Borderlands 3, Steam tarafından 5 gün boyunca ücretsiz oynanabilir hale getirildi. Fakat bu kampanya Epic Games’te olduğu gibi sonsuz değil, 5 gün oynanabilir daha sonrasında da satın alınabilir halde olacak.

309 TL'lik Borderlands 3, 5 Gün Boyunca Ücretsiz Oldu Son zamanların oldukça dikkat çeken video oyunu 309 TL değerindeki Borderlands 3, 5 gün boyunca Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı.

Şuan Steam’in Borderlands 3 sayfası üzerinden oyunu bilgisayarınıza indirebilir, 5 gün boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bununla birlikte oyunu sevmeniz durumunda 309 TL değerindeki bu oyunu 20 Ağustos tarihine kadar %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. 154,50 TL‘den satışa sunulan oyun, 20 Ağustos’tan itibaren eski fiyatına dönecek.

Borderlands 3 satın almak isteyenler için bu kampanyanın oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. 12 Ağustos’a kadar oyunu deneyebilir, beğenirseniz 8 gün içerisinde oyunu %50 indirimle satın alabilirsiniz. Daha sonrasında oyun yine 309 TL’den satışa sunulacak. Diğer bir yandan oldukça yüksek bir boyuta sahip olan Borderlands 3’ün yalnızca 5 gün ücretsiz olması, bazı oyuncuların da tepkisini çekmiş durumda. Çünkü bu oyunun inmesi de bir süre alacağından dolayı o 5 gün fazlasıyla daralmış olacak.

Benzer içerik:  Nubia Yeni Oyuncu Telefonu Red Magic 5S'i Tanıttı

Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilir ve oyunu 5 gün boyunca ücretsiz oynayabilirsiniz. Diğer bir yandan hemen aşağıdan oyunun fragmanına ve sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Borderlands 3

Borderlands 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/10 son sürüm
 • İşlemci: AMD FX-8350 veya Intel i5-3570
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon™ HD 7970 veya NVIDIA GeForce GTX 680 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

Borderlands 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/10 son sürüm
 • İşlemci: AMD Ryzen™ 5 2600 (Intel i7-4770)
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 590 veya NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Disk Alanı: 75 GB kullanılabilir depolama alanı

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir