Connect with us


Oyun Haberleri

300 Hz Ekran Tazeleme Hızına Sahip Predator Triton 500 Türkiye’ye Geldi: Fiyatı

300 hz ekran tazeleme hızına sahip olan oldukça güçlü oyun bilgisayarı Acer Predator Triton 500, oldukça yüksek fiyat etiketiyle ülkemizde satışa çıktı.

Zaman:

Tarih:

300Hz Ekrana Sahip Predator Triton 500 Türkiye'de: Fiyatı

Oyuncuların oldukça dikkatini çeken, fazlasıyla yüksek özelliklere sahip oyuncu bilgisayarı Acer Predator Triton 500 Türkiye’de satışa sunuldu. Yakın bir zamanda yenilenerek oyuncuların karşısına çok güçlü bir bilgisayar halinde çıkan Predator Triton 500, oldukça şık tasarımı ve oyuncuların tam isteyeceği gibi özellikleriyle karşımıza çıkıyordu. Ürün, şimdi de Türkiye pazarına girdi.

İnce bir kasaya ve 2,1 kilogram ağırlığa sahip olan Predator Triton 500, 300 hz değerindeki ekran tazeleme hızıyla oldukça dikkat çekiyor. Oyuncular için en önemli niteliklerden biri olan ekran tazeleme hızı, bu bilgisayarda fazlasıyla üstün diyebiliriz. Diğer bir yandan Acer’in bu bilgisayar modelinde Vortex Flow soğutma teknolojisini kullandığı, bu sayede cihazın oldukça ince bir yapıda olmasına rağmen oldukça soğuk çalıştığı belirtiliyor.

1 TB değerinde SSD‘si, 10. nesil Intel Core i7 işlemcisi, RTX 2080 ekran kartı gibi oldukça iyi donanımıyla karşımıza çıkan Acer Predator Triton 500, en iyi grafiklere sahip oyunlarda bile yüzlerce FPS ile oynamanızı sağlıyor. 300 FPS’i rahatlıkla bulan bilgisayar, tabii ki oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Bağımsız Korku Oyunu Clockwise, Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu
300 Hz Ekran Tazeleme Hızına Sahip Predator Triton 500 Türkiye'ye Geldi: Fiyatı 300 hz ekran tazeleme hızına sahip olan oldukça güçlü oyun bilgisayarı Acer Predator Triton 500, oldukça yüksek fiyat etiketiyle ülkemizde satışa çıktı.

Ülkemizde henüz yeni satışa sunulan oyuncu bilgisayarı Acer Predator Triton 500, 20 bin liranın üstünde fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. 20.369 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bilgisayar, oyuncuların cebini oldukça yaksa da kaliteli bir oyun geçirmenizi amaçlıyor. Ayrıca cihazın HDMI ve diğer girişleri sayesinde birden fazla monitor bağlayarak cihazınızı o şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Bir oyuncunun isteyebileceği tüm özellikleri sağlayan Acer Predator Triton 500, 1080p ekran çözünürlüğüyle oyuncuların karşısına çıkıyor.

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir