269 TL Değerindeki Watch Dogs 2 Ücretsiz Oluyor

Video oyunu geliştiricisi Ubisoft, en sevilen oyunlarından biri olan 269 TL değerindeki Watch Dogs 2'yi bir etkinlikte ücretsiz olarak oyunculara sunacak.
 269 TL Değerindeki Watch Dogs 2 Ücretsiz Oluyor

Dünyanın en ünlü video oyunu geliştiricilerinden biri olan Ubisoft, milyonlarca oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyunlarından olan Watch Dogs 2‘yi bir etkinlik kapsamında tüm oyunculara ücretsiz olarak sunacak. 269 TL değerindeki açık dünyalı Watch Dogs 2’ye ücretsiz sahip olabileceksiniz.

Assasin’s Creed, Watch Dogs gibi oyun serileriyle tüm dünyada beğeni toplayan oyun geliştirici şirketi Ubisoft, önümüzdeki Pazar günü Ubisoft Forward isimli bir etkinlik düzenleyecek. Tamamıyla dijital platformlardan yayınlanacak olan ve internet sitesi üzerinden izlenebilecek olan Ubisoft Forward etkinliğine katılarak 270 TL değerindeki Watch Dogs 2’ye ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Uzun bir süredir ücretsiz oyunlar yayınlayarak tüm dünyada ilgi çeken Epic Games, bu kampanyalarıyla diğer oyun şirketlerinin de ilgisini çekebilmiş gibi görünüyor. Bugüne kadar pek çok oyunu ücretsiz olarak yayınlayan ve aralarında GTA 5’in bulunduğu oyunları ücretsiz dağıtması sebebiyle tüm dünyada ilgi çeken Epic Games, diğer şirketler için de bir örnek haline geldi. Bugüne kadar pek çok oyun şirketi oldukça fazla indirimler ile oyun dağıtsa da, GTA 5 gibi oyunları ücretsiz dağıtan olmamıştı.

Ubisoft‘un başlattığı etkinlik kapsamında Ubisoft web sitesinden etkinliğe katılabilecek ve Uplay hesabınıza giriş yaparak ücretsiz olarak Watch Dogs 2’ye sahip olabileceksiniz. 12 Temmuz Pazar günü saat 22:00’da başlayacak olan etkinlikler kapsamında dileyen herkes etkinliğe katılabilecek. 45 dakika sürecek olan etkinliğe katılarak Watch Dogs 2’ye sahip olabilecek, ardından Uplay hesabınız ile oyunu indirebileceksiniz.

İlgili İçerik  Trump: Sosyal Medya ya Düzenlenecek, ya da Yasaklanacak!

Ubisoft Forward etkinliği kapsamında Assassin’s Creed Valhalla oyunu ve Ubisoft ürünleri de tanıtılacak. 12 Temmuz pazar günü saat 22:00’da etkinliği kaçırmayın 🙂 Dilerseniz hemen aşağıdan Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz veya benzeri
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 with 2 GB Ekran kartı veya AMD Radeon HD 7870, with 2 GB Ekran Kartı veya benzeri
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 27 GB kullanılabilir depolama alanı

Watch Dogs 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 290, 3GB VRAM veya benzeri
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 27 GB kullanılabilir depolama alanı

Bir önceki yazımız olan 2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu başlıklı makalemizde 2020 Video Oyunlar, Yeni PC Oyunları ve Yeni PS Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın