Connect with us


Oyun Haberleri

129 TL Değerindeki Fallout 76, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Video oyunu Fallout 76, Bethesda üzerinde bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Siz de ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Zaman:

Tarih:

129 TL Değerindeki Fallout 76, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu Video oyunu Fallout 76, Bethesda üzerinde bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Siz de ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

2018 çıkışlı popüler video oyunu Fallout 76, dijital oyun platformu Bethesda üzerinde bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Son zamanlarda oyuncuların ücretsiz oyun kampanyalarına karşı büyük bir ilgi duyması, oyun şirketlerini de ücretsiz oyun yayınlamaya itiyor. Bethesda, oyuncuların dikkatini çekmek adına popüler video oyunu Fallout 76’yı bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlıyor.

Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyalarını büyük bir hızla arttırmasıyla birlikte birçok oyun geliştirici ve oyun platformu, ücretsiz oyun kampanyalarını arttırarak oyuncuların ilgisini çekmek istedi. Birçok şirket tarafından yapılan ücretsiz oyun kampanyalarına, Microsoft’un bünyesinde bulunan Bethesda bir yenisini daha ekledi. Popüler oyun platformu Bethesda, Fallout 76 adlı video oyununu 26 Ekim 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak yayınladı.

Fallout oyununu merak edenler ve denemek isteyenler için oldukça iyi bir kampanya olan Bethesda kampanyası, oyunu sonsuza dek kütüphanesine eklemek isteyen kişiler için maalesef iyi bir kampanya değil. Çünkü Bethesda, Fallout 76’yı yalnızca 26 Ekim tarihine kadar oynanabilecek şekilde yayınlıyor. Yani oyunu 5 gün içerisinde dilediğiniz gibi ücretsiz oynayabilirsiniz. Fakat oyun sınırsız olarak size verilmese de, oyunun fiyatlarında büyük indirimler uygulanıyor.

Benzer içerik:  Epic Games'ten 137 TL Değerinde Ücretsiz Oyun (29 Ekim - 12 Kasım 2020)
129 TL Değerindeki Fallout 76, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu Video oyunu Fallout 76, Bethesda üzerinde bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Siz de ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Fallout 76 oyununa, PlayStation 4 platformu için 179 TL yerine yalnızca 71,60 TL’ye sahip olunabiliyor. Xbox One platformu için ise 181,25 TL yerine 72,50 TL’den oyuna sahip olabiliyorsunuz. Son olarak yine Bethesda platformu üzerinden oyuna 129 TL yerine 51,60 TL fiyatıyla sahip olabiliyorsunuz. Ücretsiz oyun kampanyası her ne kadar 5 gün içerisinde sonlanacak olsa da, 5 gün içerisinde oyunu beğenen kişiler oldukça uygun bir fiyattan oyuna sahip olabilecek.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir